Sol Yanım 6. bölüm izle

Star Tv'nin yeni dizisi Sol Yanım 7 Ocak Perşembe akşamı 6.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

08 Ocak 2021 Cuma 00:12 | Son Güncelleme: 08 Ocak 2021 Cuma 00:18
Sol Yanım 6. bölüm izle

Geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesini konu alındığı Sol Yanım dizisi 7 Ocak Perşembe akşamı 6.bölümüyle ekrana geldi. Özge Yağız ve Tolga Mendi'nin başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda birçok önemli isim bulunuyor.

SOL YANIM 6. BÖLÜM İZLE

Sol Yanım son bölüm özeti

Selim, Serra’yı barışmaya nasıl ikna edecek? Biricik’in Ali’yle işbirliği nelere mal olacak? Asena’nın hamileliği Kutlusaylarda dengeleri nasıl değiştirecek? Burak’ın dönüşü Selim ve Serra ilişkisine nasıl etki edecek?

Serra’nın üst üste hayal kırıklığı yaşaması kendini sorgulamasına sebep olur ve Selim’in çevresindeki kızlarla yarışamayacağına inanır. Selim ise Biricik’in girişimlerine aldırış etmeden Serra’yı birlikte yemek yemeye ikna edince aşk yeniden alev alır. Kızının Selim’e aşık olduğunu gören Nilgün, Selim’in kapılarına gelmesini engelleyemez.

Asena, Barış’la yakın ilişkisi ifşa olunca İhsan’ın tehdidine maruz kalır. Hamile olduğunu öğrenen Asena, bebeğinin evliliğini yeniden rayına oturtabileceğini düşünür. Bu uğurda da önündeki bütün engelleri yıkmaya hazırdır.

Ali’nin şantajı karşısında Biricik zor duruma düşer. Öte yandan Serra’yı kumpasa düşürebilmek için Nazlım’ı kullanmaya çalışınca olaylar içinden çıkılamaz bir hal alır. Biricik’in imdadına yetişebilecek tek isim ise nihayet iyileşen Burak olacaktır.

Sol Yanım Sol Yanım Son Bölüm İzle