Şeytanın bile aklına gelmez!

Nicole Elkabbass adlı kadın yumurtalık kanseri olduğunu söyleyerek bağış sitelerinden yaklaşık 500 bin lira yardım topladı. Nicole’un topladığı parayı kumarda yediği ortaya çıktı

12 Kasım 2020 Perşembe 20:28 | Son Güncelleme: 12 Kasım 2020 Perşembe 20:32
Şeytanın bile aklına gelmez!

HAYRETE DÜŞÜRDÜ

HAYRETE düşürecek bir dolandırıcılık... İngiltere’de gerçek olmadığı halde yumurtalık kanseri olduğunu belirten Nicole Elkabbass adlı 42 yaşındaki kadın, hasta yatağında perişan vaziyetteki fotoğraflarını paylaşarak 5 Şubat ve 9 Ağustos tarihleri arasında 45 bin sterlin (482.000 TL) yardım topladı. Kadın bu paraları aldıktan sonra lüks bir hayat sürmeye başladı. Ama bu sefa fazla üzün sürmedi. Elkabbass, sonunda yakayı ele verdi, gözaltına alındı.

‘AĞIR CEZA ALSIN’

SAVCI Ben Irwin, Elkabbass’ın yardım paralarını tedavide kullanmadığı gibi kendisine hiç kanser teşhisi de konulmadığını ifade etti. Savcı, yardım paralarının kumar, borç ödeme ve seyahatlerde kullanıldığını, Elkabbass’ın bu paralarla 11 yaşındaki oğluyla birlikte şatafatlı bir hayat sürdüğünü belirtti. Yargılama devam ediyor. Kadına bağış yapanlar ise “Bu şeytanın aklına gelmez” diyerek duruma sert tepki gösterdi. Sahtekar kadının en ağır cezayı almasını istediler.