Sevgililer Günü'nde hangi renk iç çamaşırı giyeceksiniz?

İç çamaşırınızın kişiliğiniz hakkında söyleyecek çok şeyi var. İşte iç çamaşırınızın renginin eşinize hissettirdikleri...

14 Şubat 2020 Cuma 12:49 | Son Güncelleme: 14 Şubat 2020 Cuma 12:53
Sevgililer Günü'nde hangi renk iç çamaşırı giyeceksiniz?

Siyah
Hayır, iç çamaşırı konuşamaz. En azından, henüz değil. Ancak iç çamaşırı renginiz yatakta ya da gerçek hayatta olduğunuz kişi hakkında partnerinize bilgi veriyor. Örneğin siyah renk iç çamaşırları... Siyah en baştan çıkarıcı renklerden bir tanesi olarak değerlendirilir. Zamansız ve klasik bir renk olan siyah, neredeyse her türlü ışıkta da oldukça iyi gözükür. Siyah genellikle otorite ve güce atfedilir.

Açık mavi
Okyanustan gökyüzüne, mavi; doğanın rengidir. Mavi, kırmızının zıt yanıtı olarak kabul edilir, sakinlik verir ve huzur ve sükunet hissi verir.

Kırmızı
Kırmızı, insanların seksi iç çamaşırı düşündüklerinde akıllarına ilk gelen renktir. Tutku, duygusallık ve nihayetinde dolaşımı uyarır. Kırmızı duyguların rengidir; tutku, aşk ve cinselliği simgeler. Kırmızı iç çamaşırı; reaksiyon almak, dikkat çekmek ve kesinlikle kendinize güvenmek istediğinizde giymek istediğiniz bir iç çamaşırı.

Beyaz
Beyaz var olan tüm renklerin birleşimidir ve yansıtıcı bir renk olduğu için (ışık açısından) genellikle yaz rengi olarak kabul edilir. Beyaz geleneksel olarak masumiyet ve saflıkla ilişkilendirilmiştir ve ayrıca steriliteyi de sembolize eder.

Pembe
Pembe, kırmızının yumuşak bir versiyonudur. Hala kırmızıya benzer duygular uyandırırken, onları daha nazik romantizm dokunuşlarıyla hafifletir. Ayrıca beyazla olduğu gibi onu çevreleyen masumiyet ve saflık hissine de etrafa yayar.