Oteseksüel model Instagram'da güzel gözükmek için ölümden döndü

Ünlü model Luana, 'Instagram'daki en ince bel' olmak için zorlu bir ameliyat geçirdi.

01 Aralık 2021 Çarşamba 18:05 | Son Güncelleme: 01 Aralık 2021 Çarşamba 18:11
Oteseksüel model Instagram'da güzel gözükmek için ölümden döndü

Luana Sandien, Instagram'ın en ince beline sahip olmak için ameliyat oldu. Her zaman bir 'Barbie bebek beline' sahip olmak istediğini ve 'risklerden korkmadığını' söylüyor. Luana Sandien belini küçültmek için Kolombiya'da ameliyat oldu.
Model, Instagram'daki 65 bin takipçisine iyileştiğini göstermek için fotoğraflarını paylaştı.

Vücudu sargılıyken, ameliyat sonrası durumu iyi idare ettiğini söylüyor.

"Kaburga küçültme yoktu, sadece kalçalarımın kenarlarını inceltmek için bir çeşit ‘yağ aldırma operasyonu’ dedi.

Instagram'daki en ince bele sahip olmak istiyordu. Luana, ameliyatın sonucundan mutlu olduğunu ve iyileştikten sonra belinin görülmesini dört gözle beklediğini söylüyor.

"İyileştikten sonra insanlar belime hayran kalacak," diye haykırdı. Ona göre ameliyat sonrası zor ama “bir çocukluk hayalini gerçekleştirmek için acıya değer.”

Ameliyat, Luana'nın da haziran ayında 'otoseksüel' olarak çıkmasıyla manşetlere çıkmasından sonra geldi. Otoseksüel, diğer insanlar yerine, daha çok kendilerine ilgi duyan insanları tanımlamak için kullanılır.

Luana, otoseksüellik hakkında şunları söyledi, "Kendimden etkilendiğim anlamına geliyor. Ben hayatım boyunca hep böyle hissettim, sadece bunun için bir isim olduğunu bilmiyordum.”

"Bunun için deli olmadığımı ya da büyük bir narsist olmadığımı bilmek güzel, bu birçok insanın yaşadığı gerçek bir şey.”
"Yalnız olmadığımı öğrenmek çok önemliydi."

loading...