Oğlunun arkadaşıyla 'birkaç yüz kez' ilişkiye girdi!

Oğlunun arkadaşıyla uygunsuz ilişki yaşayan 40 yaşındaki öğretmen, işinden istifa etti.

05 Aralık 2019 Perşembe 13:21 | Son Güncelleme: 05 Aralık 2019 Perşembe 13:31
Oğlunun arkadaşıyla 'birkaç yüz kez' ilişkiye girdi!

ABD'nin Florida eyaletindeki Cantonment kentinde yaşayan kadın, iddiaya göre oğlunun arkadaşıyla "birkaç yüz defa" ilişkiye girdi.

JE Hall Center adlı okulda çalıştığı öğrenilen kadının, son 11 aydır burada görev yaptığı, ancak skandalın ortaya çıkmasıyla istifa ettiği öğrenildi.

Okul yetkilileri, adının Susan Weddle olduğu öğrenilen öğretmen için "Çizgiyi aşan hiçbir öğretmen için istisna yapmayacağız, bu gibi durumlar tolere edilemez" açıklamasında bulundu.

Açıklamada ayrıca, "Bir öğretmenin, öğrencisiyle cinsel olarak çizgiyi aşması bu meslekteki birinin yapacağı en ciddi hata" denildi.

Polis merkezinden yapılan açıklamada ise, Susan Weddle'ın oğlunun arkadaşının, aralarındaki ilişkiyi polise itiraf etmesiyle skandalın ortaya çıktığı bildirildi.

 

Olay gerçekleştiğinde, ismi açıklanmaya öğrencinin 15, Susan Weedle'ın ise 39 yaşında olduğu açıklandı.

 

 

Olaya karışan öğrenci, öğretmen ile Weddle'ın evi, kendi evi ve plaj da dahil olmak üzere birçok yerde, "yüzlerce kez" ilişkiye söyledi.

Polis tutanaklarına, öğrencinin ilk ve tek ilişkisini Weddle ile yaşadığı da bildirildi. Olayın ilk gerçekleştiği gün, ikilinin bir futbol maçını izledikten sonra öğretmenin evine geldiği ve burada beraber alkol aldıkları açıklandı.

İddiaya göre öğretmen, aralarındakinin çok yanlış olduğunu söyledi. Ancak yine de yaşananları durdurmadı.

 

Ayrıca öğretmenin çocuğa son model bir cep telefonu hediye ettiği, kolye ve bileksik satın aldığı da iddialar arasında.

Öğrencinin açıklamalarına göre 40 yaşındaki öğretmen, öğrencisine düzneli aralıklarla çıplak fotoğraflarını gönderdi.

Ancak öğretmen, fotoğrafların ortaya çıkması halinde olabilecekleri anımsattığı öğrencisinden, fotoğrafları her seferinde silmesini istedi.

Mahkeme, 26 Aralık tarihine ertelendi.