Ne olduysa çılgın partiden sonra oldu... Falezlere çıktılar, sonrası korkunç!

Yeni bir hayat kurmak ve taze bir başlangıç yapmak amacıyla İngiltere'den Avustralya'ya taşınan 21 yaşındaki genç model, kusursuz geçen bir yılın sonunda başına geleceklerden habersizdi. Gelecek vadeden modelin Cumartesi günü gittiği partiden sonra yaşananlar, dünya gündeminde büyük yankı uyandırdı.

13 Ocak 2020 Pazartesi 15:22 | Son Güncelleme: 13 Ocak 2020 Pazartesi 15:25
Ne olduysa çılgın partiden sonra oldu... Falezlere çıktılar, sonrası korkunç!

Akıllara durgunluk veren olay, Sydney'de yaşandı. Madalyn Davis, İngiltere'nin Lincoln kentinden, Avustralya'nın Sydney şehrine geçen yıl taşındı.

Yeni bir hayata başlamanın heyecanını yaşayan 21 yaşındaki model için her şey yolunda gidiyordu.

Avustralya'nın yaşam tarzına çabucak uyum sağlayan ve kendine yeni arkadaşlar edinen genç model, cumartesi akşamı bir partiye katıldı.

Vaucluse'taki partinin ardından Madalyn Davis ve arkadaşları, güneşin doğuşunu izlemek için sabah 06.30 sularında Diamond Bay falezlerine çıktı.

Yedi arkadaşıyla birlikte falezlere tırmanan ve manzara izleyerek fotoğraf çekmek isteyen Madalyn, başına geleceklerden habersizdi.

Falezlerde güvenliği sağlamak için çekilen çitleri aşarak kayaların ucuna oturmaya çalışan genç model, dengesini kaybetti.

Aşağı düşerek hayatını kaybeden genç modelin arakdaşları, şahit oldukları korkunç görüntü karşısında şoke oldu ve gözyaşlarını tutamadı.

Pazar günü kızından haber alamayan anne Rebecca Smith, endişesini sosyal medyadan dile getirerek kızının arkadaşlarına seslenmişti.

Rebecca Smith, "Maddie'yi gören oldu mu? Ondan haber alamıyorum. Eğer dün akşam onunla birlikteyseniz ve kızımın nerede olduğundan haberiniz varsa, lütfen bana haber verebilir misiniz?" diye yazdı.

Genç modelin hayatını kaybettiği, bu sabah erken saatlerde doğrulandı. Madalyn Davis'in bir akrabası, trajik olay hakkında detaylı bilgi sahibi olmadıklarını ancak genç modelin hayatını kaybettiğini doğruladı.

Yerel medyanın bildirdiğine göre bu nokta, tursitlerin Instagram'da paylaşmak üzere fotoğraflar çekmek için tehlikeli pozlar verdiği bir yer.

Geçen yıl ağustos ayında, 27 yaşındaki bir kadın, fotoğraf çekmeye çalışırken dengesini kaybederek yere çakılmıştı.

Madalyn Davis'in ailesi ve arkadaşları, "bir melek" olarak tanımladıkları genç kızı kaybetmenin üzüntüsünü dile getirdi.

Sosyal medyada acılarını paylaşan Madalyn Davis'in arkadaşları, "İnanılmaz derecede yetenekli, bulunduğu ortaya renk katan ve ışık saçan bir insandın..." yorumlarında bulundu.

Bir başka arkadaşı ise "Seni tanımak benim için bir şerefti Maddie..." diye yazdı.