Kayıp manken 2 yıl sonra bulundu

Birçok ünlü dergiye kapak olan model Eloisa Pinto Fontes, 2 yıl önce kayıplara karışmıştı. Genç model, bir gecekondu mahallesinde bilincini kaybetmiş şekilde ve perişan halde bulundu.

11 Ekim 2020 Pazar 21:06 | Son Güncelleme: 11 Ekim 2020 Pazar 21:08
Kayıp manken 2 yıl sonra bulundu

BREZİLYALI model Eloisa Pinto Fontes, bir zamanlar aranan bir modeldi. Birçok derginin kapağı için poz veren Fontes, 2 yıl önce aniden ortadan kayboldu. 6 Ekim tarihinde Rio de Janeiro, şehrindeki Morro do Cantagalo gecekondu mahallesindeki vatandaşlar, günlerdir bir kadının bilincini kaybetmiş şekilde sokaklarda dolaştığı ihbarında bulundu. Mahalleye giden polis ekipleri, kadının sırt çantasını karıştırdıklarında kayıp manken Fontes olduğunu fark etti. 

SÖZLEŞMELERİ BULUNDU

AYRICA Fontes’in çantasında ajanslarla yaptığı sözleşmeler ve fotoğraflar da bulundu. Genç mankenin perişan hali görenleri üzdü. Polis tarafından karakola götürülen Fontes, tedavi için ruh ve sinir hastalıkları hastanesini kaldırıldı. Fontes, 2014-16 yılları arasında Rus model Andre Birleanu ile evli kalmış, bu evlilikten bir çocukları olmuştu. Çiftin 7 yaşındaki kızlarının velayeti babada bulunuyor.