Kanlı Ay'ın içinde gördüklerini açıkladı! 'Kötü şeyler olacak'

Kassandra, Kanlı Ay’ın içinde gördüklerini dehşet içinde açıkladı: “Dolar yükselişine devam edecek, halkın alım gücü daha da düşecek. İndirim marketlerde kuyruklar oluşacak. Depremler tetiklenecek, sel baskınları yaşanacak, uçaklar düşecek.”

22 Kasım 2021 Pazartesi 00:30 | Son Güncelleme: 22 Kasım 2021 Pazartesi 00:33
Kanlı Ay'ın içinde gördüklerini açıkladı! 'Kötü şeyler olacak'

Dua edip istihareye yattı

Önceki gün son 580 yılın en uzun (3 saat, 28 dakika ve 23 saniye) parçalı ay tutulması yaşandı. Tutulma anında ortaya çıkan kırmızı görüntü nedeniyle ‘Kanlı Ay’ denilen gökyüzü olayı, astrologların da en büyük kehanet kaynaklarından biri. Ünlülerin astroloğu Kassandra da bunlardan biri. Dualar ettikten sonra istihareye yatan Kassandra, Kanlı Ay’ın insanlar üzerindeki etkisi üzerine gördüklerini aktardı. Ter içinde uyandığını belirten ünlü astrolog, şu kehanetlerde bulundu:

“Dolardaki yükselme bu ay da sürecek. Doları düşürmek için hükümet bazı hamleler yapacak. Yurt dışı ve yurt içinde tartışma konusu olan bir kişi kendisini bekleyen kalabalığını içine alkışlarla girecek. O kişi sayesinde dolar az da olsa gerileyecek ancak ardından yükselişine devam edecek. Halkın alım gücü düşecek, indirim marketlerde kuyruklar oluşacak. Kanlı Ay, depremleri de tetikleyecek. Sel baskınları, toprak kaymaları olacak, hava taşıtları düşecek.”

loading...