Dua Lipa da furyaya uydu

Son yılların popüler pop şarkıcısı Dua Lipa, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarıyla olay oldu. Son günlerde ünlü isimlerin tercih ettiği bir stille takipçilerinin karşısına çıkan Dua Lipa, göğüs uçlarını çiçek deseni ile kapatan üstü transparan siyah bir elbise tercih etti.

12 Ekim 2021 Salı 20:48 | Son Güncelleme: 12 Ekim 2021 Salı 20:52
Dua Lipa da furyaya uydu

Dua Lipa, geçtiğimiz gece birkaç tane çarpıcı fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Instagram’ı aktif olarak kullanan isimlerden olan Dua Lipa’nın 75 milyona yakın takipçisi bulunmakta.

Dünyaca ünlü top model kardeşler Bella Hadid ve Gigi Hadid’in kendisi gibi model erkek kardeşleri Anwar Hadid’le aşk yaşayan Dua Lipa, bir süredir tatil için farklı farklı ülkeleri geziyordu. Dua Lipa, son paylaşımıyla Londra’ya döndüğünü de duyurmuş oldu.

26 yaşındaki şarkıcı, göğüs uçlarını çiçek deseni ile kapatan üstü transparan siyah mini bir elbise giyerken, fotoğraflarında güneş gözlüğü takmayı tercih etti. Dua Lipa paylaşımına, 'Bu bir Londra meselesi.' notunu ekledi. Dua Lipa’nın fotoğraflarını 3 buçuk milyondan fazla beğeni aldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Dua Lipa
loading...