Aşk haykırışı!

İtalyan güzel Diletta Leotta bir süre önce yollarını ayırdığı yakışıklı oyuncu Can Yaman’a aşkını haykırdı

17 Ekim 2021 Pazar 20:35 | Son Güncelleme: 17 Ekim 2021 Pazar 20:52
Aşk haykırışı!

REKLAM çekimi için İtalya’ya giden Can Ya- man, yeni dizi anlaşması yaparak kariyerine burada devam etme kararı almıştı. Yakışıklı oyuncu spor spikeri Diletta Leotta ile yaşadığı aşkla da magazin gündemine damga vurmuştu. İkili ilişkileriyle sık sık sosyal medyanın gündemine gelirken çok geçmeden ayrılık haberi duyuldu. Can Yaman’ın ailesiyle tanıştırdığı, hatta evlilik teklifi ettiği Diletta Leotta ile ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düştü.

BAŞKA BİR İLİŞKİ Mİ?

Biten ilişkinin ardından flaş bir aşk iddiası ortaya atıldı. Can Yaman’ın, yeni rol arkadaşı Francesca Chillemi’yle aşk yaşadığı öne sürüldü. “Sandokan” dizisi öncesi “Violet Like the Sea” projesinde ünlü oyuncu Francesca Chillemi ile başrol oynayan Yaman, kafa karıştırdı.

‘BİR PERİ MASALIYDI’

Can Yaman’ın aşk iddiaları sonrası ayrıldığı İtalyan spikerden flaş bir çıkış geldi. Ünlü spiker Diletta Leotta ayrılık sonrası itiraflarda bulundu. Şaşırtan itirafta Diletta şöyle haykırdı; “İlk görüşte aşktı, çabuk biten bir peri masalıydı. Ben aşık oldum, netliğimi ve kesinliğimi kaybettim. Hala aşığım, geri dönmeyi umuyorum. Aşk ve hayat tahmin edilemez. Umarım yeniden başlayabilir...”

loading...