Şoför çıldırdı! ''Psikolojim bozuk, inin otobüsten''

Kadıköy-Yenidoğan seferi yapan İETT şoförü, psikolojisinin bozulduğunu ve daha fazla ilerlemeyeceğini söyleyerek vatandaşların otobüsten inmesini istedi. Yolcular ve şoför arasında tartışma çıktı.

13 Ekim 2021 Çarşamba 18:30 | Son Güncelleme: 13 Ekim 2021 Çarşamba 18:31
Şoför çıldırdı! ''Psikolojim bozuk, inin otobüsten''

"DEVAM ETMİYORUM"

BİR garip İETT vakası daha... 2017 yılında Ankara’da bir otobüs şoförü “Psikolojim bozuldu” diyerek vatandaşları araçtan indirmişti. Aynı olay 4 yıl sonra, önceki gün İstanbul’da yaşandı. 19S hat numaralı Kadıköy-Yenidoğan seferi yapan bir İETT şoförü, Çekmeköy Sapağı durağına geldiği sırada psikolojisinin bozulduğunu ve daha fazla ilerlemeyeceğini söyleyerek vatandaşlardan otobüsten inmelerini istedi. Otobüste bulunan yolculara, “Aşağı inin devam etmiyorum” diyerek çıkıştı.

"KAÇ RAPORUM VAR"

İETT şoförü ve otobüsten inmek istemeyen vatandaşlar arasında tartışma yaşandı. Bir yolcunun, “Benim vergimle gidiyorsun” demesi üzerine İETT şoförünün, “Ne vergisi kardeşim, bana mı veriyorsun ulan vergiyi? Benim kaç tane raporum var, sen biliyor musun? Öldürecek misiniz beni” diye bağırması dikkat çekti. İETT şoförü ile yolcular arasında yaşanan tartışma cep telefonu kamerasına yansıdı. Olay sosyal medyada da gündem oldu.

İett Vaka İstanbul Kadıköy Çekmeköy Otobüs Yolcu Vergi Sosyal Medya Vatandaş
loading...