Komşusunun Karısıyla Yasak Aşk Yaşayan Adam Esra Erol'u çıldırttı

Komşusunun Karısıyla Yasak Aşk Yaşayan Cengiz K. Anlattıkları ile Esra Erol'u Çileden Çıkardı

26 Eylül 2020 Cumartesi 09:56 | Son Güncelleme: 26 Eylül 2020 Cumartesi 09:59
Komşusunun Karısıyla Yasak Aşk Yaşayan Adam Esra Erol'u çıldırttı

Esra Erol'da programında kendisinden 28 yaş küçük komşusunun karısıyla yasak aşk yaşayan ve hamile bırakan Cengiz K.'nın anlattıkları herkesi şaşkına çevirdi. İşte haberin detayları...

Esra Erol'da programında Esra Karakuş isimli kadının kendisinden 28 yaş büyük komşusuyla kaçması ve sonrasında küçük çocuğunun babasının ondan olduğunu itiraf etmesi gündeme bomba gibi oturdu.

Esra Erol'da programına katılan Ferdi Karakuş, kayıp karısını ve kızını ararken şoke eden gerçeklerle yüzleşti. Karısı 'abim' dediği kendisinden 28 yaş büyük komşuları Cengiz ile kaçmıştı. Esra Erol'un bulup yayına getirdiği Esra Karakuş, eşiyle yüzleşirken kızının babasının birlikte kaçtığı komşuları olduğunu söyledi.

Ferdi'nin 'Abim, babam gibi' diyerek sürekli evlerinde konuk ettiği komşuları Cengiz K. yayına çıkıp itirafta bulundu. Kendisinden 28 yaş küçük komşusunun eşiyle kaçan Cengiz K. olayı şöyle anlatıyor; 'Esra ile 2 yıla yakın ilişkimiz var. Sürekli Ferdi Karakuş'un evinin içindeydim. Ferdi beni sürekli beni evine çağırıyordu. Ferdi bana abi derdi. Bizim ilişkimizi kimse bilmiyordu. Evlerine girmek için bahane aramama gerek yoktu. Ferdi bir şekilde beni hep çağırıyordu. Esra bir kere bile çağırmadı. Allah bana bu sevgiyi vermişse, bu aşk ateşini düşürmüşse kimse engelleyemez. Allah bir de diyor ki emanete yan gözle bakmayın. Evet doğru öyle diyor. Allah-u tala bir de diyor ki ya kulum ben size aşk ateşi verdiğim zaman onu kullanın diyor. Bana bu nerden geldi.

Bana o teklif etti. 'Senden hoşlanıyorum' dedi. Ben yapma etme kızım aramızda çok yaş farkı var dedim. Hiç bir şey diyemedim, şaşırdım kaldım. Allah canımı alsın ki yaş farkı var aramızda yapma etme beni sevme dedim. Ben taşınacaktım ama bana yalvardı. Yemin ediyorum gittiğimiz gün dahi 'Beni bırakıp gidersen yeminle canıma kıyarım.'

Cengiz, Esra ile olan ilişkisini şiddetle savununca Esra Erol da dayanamadı ve 'Bir komşu evine girip çıktığı kişinin eşine farklı gözle bakar mı? Yaptığınızı doğru buluyor musunuz' diye tepki gösterdi. Kendisini savunmaya devam eden Cengiz K, 'Ailece oturduğumuz mahallede her yerde, herkes bunu biliyordu. Herkes de bunu normal karşılıyordu. Birlikte çay içip yemek yediğimiz insanlar 'boşanın evlenin' diyordu" şeklinde konuştu. Yasak ilişkinin 2 yıl boyunca herkes tarafından bilinip onaylandığını öğrenen Esra Erol ise "Vallahi bu kez başımıza taş yağacak' şeklinde konuştu.

 

Esra Erol Yasak Aşk