İnsanın vicdanı kirli olmasın!

Bodrum’da iş kıyafetiyle minibüse binen yolcuyu koltuğa oturtmak istemeyen şoför, büyük tepki çekti. “İnsanın yeter ki vicdanı temiz olsun” dedirten olay sonrası minibüsçünün şoför kartı iptal edildi.

08 Aralık 2021 Çarşamba 19:01 | Son Güncelleme: 08 Aralık 2021 Çarşamba 19:02
İnsanın vicdanı kirli olmasın!

YOLCULAR KARŞI ÇIKTI

MUĞLA’nın Bodrum ilçesinde Yalıkavak yönüne giden minibüste utanç verici bir olay yaşandı. Minibüs şoförü, iş kıyafetiyle araca binen yolcuyu, üstü kirli olduğu gerekçesiyle koltuğa oturtmak istemedi. Başka bir yolcu, “Bu kıyafetle bu minibüse biner, bu koltuğa da oturur” diyerek çirkin davranışa tepki gösterdi. Bunun üzerine minibüsçü, “Bu koltuğa bu kıyafetlerle oturamazsın” diyerek işçiyi rencide etmeye devam etti.

‘BANA MEYDAN OKUMA’

O anların videoya alındığını fark eden şoför, “Polise giderim şimdi el koyarlar telefonuna, bana meydan okuma” diyerek kadın yolcu ile tartışmaya başladı. Bunun üzerine yolcuyu savunan kadın, “Ben sana meydan okumuyorum, senin savunduğun olaya meydan okuyorum. Sen bu adamı bu minibüse alma ondan sonra görüşürüz” dedi. Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından minibüsçünün şoför kartının iptal edildiği açıklandı.

Muğla Bodrum Polis Tartışma
loading...