Eşi ve çocuğunun terk ettiği koca, yol tabelasında intihara kalkıştı

Kocaeli İzmit'te bir kişi evi terk eden eşi ve çocuğunu görmek istediğini söyleyerek yol tabelasının üzerine çıkarak intihara kalkıştı.

28 Haziran 2020 Pazar 19:07 | Son Güncelleme: 28 Haziran 2020 Pazar 19:09
Eşi ve çocuğunun terk ettiği koca, yol tabelasında intihara kalkıştı

İzmit'te yol tabelasına çıkan D.K.(32), evi terk eden eşi ve çocuğunu görmek istediğini söyleyerek intihara kalkıştı. Yaklaşık 2 saat boyunca tabelanın üzerinde bekleyen D.K., polisin ikna etmesi sonucu aşağı indirildi.

5 METRELİK YOL TABELASININ ÜZERİNE ÇIKTI
Olay, saat 15.00 sıralarında, İzmit Atatürk Bulvarı Anıtpark mevkiinde meydana geldi. Kentin en işlek caddelerinden biri olan Atatürk Bulvarı'ndaki yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki yol tabelasına tırmanan bir kişi olduğunu görenler, durumu 112 Acile bildirdi.

2 SAATTE İKNA EDİLDİ
Olay yerine polis, itfaiye ve 112 Acil Sağlık ekipleri geldi. Tabelanın üzerine çıkan D.K., dün akşam yaşadıkları tartışmanın ardından çocukları ile birlikte evi terk eden eşini görmek istediğini, eşi gelmezse intihar edeceğini söyledi. D.K., itfaiye merdiveni ile yanına yaklaşan polisin çabalarıyla ikna edilerek yaklaşık 2 saat sonra bulunduğu yerden indirildi. Hastanede sağlık kontrolünden geçirilen D.K., daha sonra polis merkezine götürüldü.

 

Kaynak: DHA