Gözlerinin İçi Gülen Kadınlarla Birlikte Olmadan Önce Mutlaka Bilmeniz Gereken 17 Özellik

Bu nasıl bir şey ya? Diye soruyorsanız bugüne kadar gözlerinin içi gülen hiçbir kadınla karşılaşmadığınız, o ıslak, ışıl ışıl gözlere hiç bakmadığınız çok belli. Gözlerinin içi gülen bir kadın hayatınıza girdiğinde ışık gibi her köşesini aydınlatacağını bilmiyorsunuz, onun size vereceği huzurdan, sükunetten bihabersiniz demektir. Şu an sizin için üzüldük…

19 Temmuz 2019 Cuma 16:48 | Son Güncelleme: 19 Temmuz 2019 Cuma 16:56
Gözlerinin İçi Gülen Kadınlarla Birlikte Olmadan Önce Mutlaka Bilmeniz Gereken 17 Özellik

Birazdan size bu kadınları anlatacağım, bu kadınların yüzde doksanında ortak olan özellikleri vereceğim. Adım gibi eminim ki içeriği bitirir bitirmez gözlerinin içi gülen kadın bulmak için yanıp tutuşacaksınız. İyi de edersiniz, çünkü orada büyük bir hazine yatıyor.

Öncelikle “gözlerinin içi gülmek” kavramına açıklık getirelim, işte bu.Ya da bu…Veya bu, işte bu gözlerin içi gülüyor, bu gözler ışık saçıyor.1. Bu kadınlar duyguları ve mantıkları arasında kusursuz bir denge kurmuşlardır, kararlarını her iki kefede tartıp öyle verirler.

2. Yani bu kadınların aşırı duygusal olmalarını veya sadece mantıklarına göre davranmalarını beklemeyin.3. Dürüstlüğe, doğruluğa önem vermeyen kimse yoktur, ama bu kadınlar bu konuda bir adım öndedir, bir kere güvenleri sarsıldı mı işiniz çok zor.

3. Dürüstlüğe, doğruluğa önem vermeyen kimse yoktur, ama bu kadınlar bu konuda bir adım öndedir, bir kere güvenleri sarsıldı mı işiniz çok zor.

4. Sevgilerini göstermekten çekinmezler, ama karşılık göreceğini bilmeleri gerek, sevilirlerse çok daha fazlasını vermekten çekinmezler.5. Bu kadınlar güçlü kadınlardır, ayakları yere sağlam basan, kendi ayakları üzerinde durabilmek için her şeylerini ortaya koyan kadınlardır.

5. Bu kadınlar güçlü kadınlardır, ayakları yere sağlam basan, kendi ayakları üzerinde durabilmek için her şeylerini ortaya koyan kadınlardır.

6. Arkadaşlarının akıl danışmak, dertlerini anlatmak, sırlarını açmak, vs. için başvurduğu ilk arkadaşları bu kadınlardır, çünkü bu kadınların muhakeme yeteneği çok güçlüdür.7. Çok yönlüdürler, asla işe dalıp özel hayatı, eğlenceye dalıp işi gücü ihmal etmezler, dengeli özellikleri burada da devreye girer.8. Maddi konularda çok iyi olmaları sizi hiç şaşırtmasın, paralarının hesabını çok iyi yaparlar, ama çok iyi.9. Yeniliklere ve öğrenmeye açık bir yapıları olsa da alıştıkları düzeni kolay kolay değiştirmek istemezler.

7. Çok yönlüdürler, asla işe dalıp özel hayatı, eğlenceye dalıp işi gücü ihmal etmezler, dengeli özellikleri burada da devreye girer.

8. Maddi konularda çok iyi olmaları sizi hiç şaşırtmasın, paralarının hesabını çok iyi yaparlar, ama çok iyi.

9. Yeniliklere ve öğrenmeye açık bir yapıları olsa da alıştıkları düzeni kolay kolay değiştirmek istemezler.

 

 

 

10. Kolaylıkla kararsız yaftası yapıştırılır kendilerine, ama bunu sebebi birinci maddedir, çok düşünüp öz karar verirler.

11. Hayal güçleri çok kuvvetli değildir, hele söz konusu olan şey hayallerde yaşamaksa bu kadınları orada göremezsiniz.

gülen gözlü kadınlar

12. Karamsarlık bu kadınların sözlüğünde yoktur, tabiri caiz ise kendileri Polyannacılık akımının yılmaz temsilcilerindendir.13. Olumlu düşünme konusunda da son derece iyilerdir, olaylara daima iyi yönden bakma eğiliminde olurlar.

13. Olumlu düşünme konusunda da son derece iyilerdir, olaylara daima iyi yönden bakma eğiliminde olurlar.

14. Çok keskin zevkleri vardır, bu noktada biraz müşkülpesent olduklarını söylemek sanırım yanlış olmaz.15. Gözlerinin içi gülen kadınların yanında kendinizi rahatsız hissetmeniz olası değildir, çok çabuk kaynaşır, insana kendini rahat hissettirirler.

16. Önyargıları yok denecek kadar azdır, ilk görüşte bir insanı yargılamak ve değerlendirmek gibi tez canlılıkları yoktur.

17. Son derece geniş bir arkadaş çevreleri vardır ve bu çevre sanal değildir, sürekli görüştüğü, konuştuğu kimselerdir, sonra bilmiyorum olmasın.

 

 

Kaynak: listelist