İlk Görüşte aşık oldum

Posta gazetesindeki yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

26 Eylül 2020 Cumartesi 09:10 | Son Güncelleme: 26 Eylül 2020 Cumartesi 11:45
İlk Görüşte aşık oldum

Penisi çok mu küçük?

11 yaşında, 1.50 boyunda ve 52 kilo olan oğlumun penisi bana çok küçükmüş gibi geliyor. Bazen penisi hiç yokmuş gibi kayboluyor, tenine yapışıyor. Çok korkuyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum, sanırım oğlun biraz kilolu. Önce ona bir bakın. Sonra bir üroloji ya da endokrinoloji uzmanına işin başında iken danışın. En azından rahat edersiniz.

Zevk suyu geliyor

20 yaşındayım. Kız arkadaşımla telefonda konuşurken bile benden zevk suyu geliyor. El ele tutuştuğumuzda penisim sertleşiyor. Çok kötü durumdayım. Yardımınıza ihtiyacım var.

CEVAP

Değerli okurum, yardıma ihtiyacın yok ki yardım edeyim. İşin doğası böyle. Sende de bezler fazla çalışıyor.

Bir kez orgazm olmadım

20 yıllık evliyim ve hiç vajinal orgazm olmadım. Bu problemi nasıl aşabilirim?

CEVAP

Sevgili okurum, tedirgin olma, kendini yargılama. Birleşme sırasında ‘Olacak mıyım, olmayacak mıyım?’ diye düşünme. Olayı akışına bırak. Hem vajinal hem de klitoral teknikleri deneyin. Bunun için teknik bilmek, sabır şart. İlk aşamada “Yine olmuyor” diye strese girme. Çünkü o zaman ters tepiyor.

Hamile miyim?

22 yaşındayım, 3 aydır nişanlımla cinsel hayatımız var. Ben vajinismus olduğum için birleşemiyorduk. Nişanlım dışarı boşalıyordu. Ama adetim gecikti. Hamile olabilir miyim?

CEVAP

Olabiliyor sevgili okurum. Sürprizler yaşanıyor. Burada hep ihtimaller üzerine konuşuyoruz. ‘Zayıf’ diyoruz ama ‘Kesinlikle olmaz’ demiyoruz. Bir süre beklemekten başka yapacak bir şey yok. Onu da anlamak için gerekirse test yaptırırsın ya da ikinci adetini beklersen. Eğer gebe kalmışsan çözümü için çok geç kalmamaya çaba sarfet.

Ağrı oluyor

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz. İlişkide sorun yok ama kız arkadaşım orgazm olduktan sonra vajinasında yanma ve ağrı olduğunu söylüyor. Dokunsam bile acı çekiyor. Sizce neden böyle bir durum oluşuyor?

CEVAP

Okurum, sanırım tahrişten. Ona özen gösterin. Bir süre perhize girin. Kız arkadaşın antibiyotikli pomatlar sürebilir. Ayrıca kayganlaştırıcı maddeler de var. Bunlardan birini ya da tümünü ayrı ayrı denerseniz olay sonradan düzelir diye düşünüyorum.

Kadınlar benden kaçıyor

27 yaşındayım, penisim 25 santim. Yaşıma uygun mu? Bir de evlenmekten korkuyorum. Çünkü kadınlar benden kaçıyor. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, evliliğin zor günlere aday. Her şey bulacağın partner yani gelecekteki eşinle ilgili. Fizik yapısı sana uygun birisi belki boyuyla posuyla uygun olursa, o da anlayışlı çıkarsa, sen de erkekliğini hançer gibi kullanmazsan bir şeyler kurtulur. Eksik kalanlarını biz tamamlarız. Çünkü buradan şöyle yap, böyle yap dememiz olası değil. Takma, her şey gidebildiği kadar gider. Senin mutlu ve iyi bir eş olacağını inanıyorum.

Normal mi?

20 yaşındayım. Kız arkadaşım var. Ancak telefonla konuşuyoruz. Telefonda sıradan şeyler konuşmamıza rağmen benden zevk suyu geliyor. Bu durum normal mi?

CEVAP

Okurum, konuşmaya da sıvıya da devam. Ancak fazla erotizme kaçmayın. Zamanla pornografik konuşmalara dönüşebilir. Ayrıca konuşmalar sırasında mastürbasyona alışma.

Kanama olmadı

24 yaşındayım. Sözlümle sürtünme yolu ile birlikte olduk ama üzerimizde kıyafet yoktu. İlişki sırasında bir sıvı geldi. Hangimizden geldiğini bilmiyoruz. Sözlümde kanama olmadı. Sizce hamile kalmış olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, hadi ben olmaz diyeyim de siz rahat edin. Ama bu konular genellikle mayınlı tarlalarla dolaşmaya benzer. Bin metrekarelik tarlada bir mayın olsa, ne zaman o ayak izi büyüklüğündeki yere basarsın da patlar bunu kimse bilmez. Gebelik olayları da aynen bunun gibi. Ama korunma yöntemlerine biraz dikkat et, oku, öğren. Yüzde 70-80 sizi korur.

Çok kan geldi

20 yaşındayım. Kız arkadaşım da 28 yaşında. Adet günleri gecikmiş. İlişkide içine boşalmadım, kanama da olmadı. Ama ayağa kalkına çeşmeden akar gibi kan geldi. Üç dakika sonra kanama durdu. Kızlık zarından mıydı? Ne yapmalıyız?

CEVAP

Oğlum, ablandan büyük kızla evlenecek misin? Böyle bir niyetin yoksa ona bu soruyu sorma hakkın da yok. Kızlık zarından gelen kansa “Bak ne kadar kanattım” diye gurur mu duyacaksın? Adet kanıysa oralarda ne oluyor yahu diye meraktan çatlayacak mısın? Bu yakınlarda o kız seni bırakmaz. Ama birazcık aklın varsa, sen onu bırak. Ben buradan bir şeyler görüyorum ve sezinliyorum, başın derde girebilir.

İlk defa ilişkiye girdim

23 yaşında kızım, 1 yıldır sevgilim var. İlişkiye girdik, kan gelmedi. İlişkide acı hissetmedim. Sizce bu yüzden olabilir mi? Sevgilim belli etmemeye çalışsa da bu konuyu kafasına çok takıyor. Sizce acı hissetmemem normal mi?

CEVAP

Sevgili okurum, doğalı zaten acı çekmemen. Kızlık zarın esnek. Kanamadıysa daha önce biriyle birlikte olmadıysan zar esnektir. Ufak tefek dış kazalardan az miktarda gelen kanın zarla ilgisi yoktur. Bunu böylece bilinsin.

Gebe olabilir mi?

Kız arkadaşımla iç çamaşırlarımız üzerimizdeyken ilişkiye girdik. Vajinasına boşaldım ama gebe kalmış olabilir mi?

CEVAP

Sevgili okurum, yok. Ama yok diye şımarıp gözü kara bodoslama dalmayın. En azından olduğunuz yerde kalın.

Böyle soru yok!
Sık ilişkiye giriyoruz

22 yaşında kadınım. Eşim de 32 yaşında. Biz çok mutluyuz ve ten uyumunu da yakaladık. Çok sık ilişkiye giriyoruz. Her gün birlikte oluyoruz. Hafta sonları bu sayı 2-3’ü bulabiliyor. Gebelikte durum ne olur?

CEVAP

Kızım, gelelim yol haritanıza; önce eşinin erken boşalması var mı? Yok sanıyorum, sizi çok neşeli görüyorum. Bu bir yana, işinizi, gücünüzü aksatmayın. Hep ilişkide takılıp kalmayın. “Akşam olsa” diye sayıklamayın. Gelelim gebelik dönemindeki perhize. Çocuk ciyaklaması, yerli yersiz ağlaması, tam pişeceği zaman yemeğe soğuk su katması... Bunlara ek olarak iş yorgunluğu, bir süre sonra monotonluk, 10 yıl sonra haftada 2, 20 yıl sonra haftada 1 derken, bazı haftaları iş güç derken kaçırıvermek. Mutluluklar diliyorum.

Günün soruları
Kilo alsam küçülür mü?

20 yaşındayım. Penisim epey büyük. Kız arkadaşım cinsel ilişkiye girmek istemiyor, çok korkuyor. Acaba kilo alsam penisim küçülür mü?

CEVAP

Değerli okurum, yazık o kızlara. Dileğim kızların bu travmadan yara almadan kurtulmaları. Gelelim kiloya; yine bu sayfalarda defalarca kasık yağının penisin yarısını yuttuğunu yaza yaza erkeklerin bir bölümünü obezlikten kurtardım. Bu da ayrı hizmettir. Ülkenin gençlerine sağlıklarını korumaları için verdiğim armağandır. Göbekli, tık nefes, kasık yağına 2-3 santim gizlenecek penis için değer mi, bilmem. Bunu evleneceğin kıza sor. Kızın kararını bana yaz. Raporunu o zaman al.

Evlilikten korkuyorum

21 yaşında kızım. 2 yıl önce zarım bozuldu. Evlilikten korkuyorum. Nişanlıma bunu nasıl anlatacağım? Onu kaybetmek istemiyorum. Bana yardım eder misiniz?

CEVAP

Kızım, evlenene kadar sabret. Sonunda kapalı bir kutu. Kanayabilir de, kanamayabilir de. Kanamazsa “Esnektir” dersin. Ama nişanlını ruhen, duygu olarak yumuşak bir kadın kimliği ile sarmalarsan, o da sevginin potasında eriyerek bir değerlendirme yapsa bile insanlığını öne çıkarır, eminim. Öyle bir koku aldım. En azından evlenene kadar bu konuyu unut. İki de bir onun önüne getirme.

Kaynak: posta

Haydar Dümen Posta Cinsel Sorular Komik Sorular