Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular

Haydar Dümen 14 Haziran tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

14 Haziran 2019 Cuma 10:18 | Son Güncelleme: 22 Eylül 2020 Salı 08:31
Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular

HAYDAR DÜMENE SORULAN İLGİNÇ SORULAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

BÖYLE SORU YOK!
Kız küçük buldu

Kız arkadaşım penisimi küçük buluyor. Penis büyütücü hap ya da pompa kullansam mı? İşe yarıyor mu?

CEVAP

Değerli okurum, büyümüyor. Büyü işlemiyor, ilaç etkilemiyor. Meret bir inat bir inat. Ama bazıları vatandaşın cebinden para çekmeyi iyi biliyor. Arayan yok, soran yok. Ama ülkede bu konuda akılsız çok. Aç internetteki sayfayı, öde parayı, ye ayvayı. Pazarlamada örnekler sıralanır. 3 kutusu 1 santim, 13 kutusu 5 santim büyütür. Sonunda ‘Ya çıkarsa?’ gibi bir beklentiden genellikle eli boş dönülür. Her neyse bize ne canım. Alan alsın, satan satsın. Kız arkadaşın da keyfine baksın, bu konuyu uzatmasın. Sen de ona tersini söyle. Bana bir mail de o atsın, yanıtını alsın.

GÜNÜN SORULARI
Nasıl uzar?

26 yaşındayım, her kadınla birlikte olmak istiyorum. Sevgilim beni tatmin edemiyor. Diğer kadınlar beni istemiyor. Penisimin 9 santim olmasından mı? Nasıl uzatırım?

Değerli okurum, kanın kaynıyor, yüreğin oynuyor, tamam. Yakışıklılığından da eminim. Bütün kadınlarla beraber olmak isteğine gereken cevabı almışsın. Adalet kendini göstermiş, fazladan verdiği zenginliğe karşın penis için “Bu da sana yeter” demiş. Gelelim isteğine; uzatalım onu. Çeke çeke uzamaz. Beslenmekle uzayıp şişmez. Geriye operasyon kalıyor. Ona da paran yetmez. Ayrıca 2 santim uzaması için de buna değmez.

Mastürbasyon zevkli
35 yaşında, evli, 1 çocuk babasıyım. Mastürbasyon yapıyorum. Seks bana zevk vermiyor. Keşke evlenmeseydim. Ne yapayım?

Değerli okurum, senin gibi çok var. Birçok evli adam güzel, alımlı karısı varken gizlice mastürbasyon yapıyor. Profesyonel yardım al. İradeni kullanarak fantezilerini doğru kanala aktarmalısın. Karına, çocuğunun annesine yaptığın reva mı oğlum? Kaç yaşındasın, artık bu durumu çözmek zorundasın. Yoksa yalnız kalır, mutsuzluk içinde hayatının sonuna kadar yaşarsın, bir tas çorba verenin bile olmaz.

 

 

Aklımdan çıkmıyor
Aklıma her saat başı erotik görüntüler geliyor. Kadınlara sadece cinsel açıdan bakıyorum. Sizce hasta mıyım? 2 saatte bir mastürbasyon yapıyorum. Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, hasta değil, hastaneliksin. Dağıtmışsın kendini yavrum. Her 2 saatte bir mastürbasyon günde 12 eder. 8 saati uyku için çıkarırsak yani bunun 4’ünü düşersek günde 8’e iner. 8 mastürbasyon dışında 18 saat kafada seks saplantısı. Buna can mı dayanır? Bu yaşta, bu düşünce biraz daha ileri yaşlarda seni gece sayıklatır. Hadi saçmalama. Ülkemizin sizlere ihtiyacı var. Okuyun, çalışın. El ele şu ülkeyi kalkındıralım.

 

Penisim kırılmış olabilir
26 yaşındayım. Penisim galiba kırıldı. Ereksiyon halindeyken aşağı doğru bakıyor. Çok utanıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, kesinlikle bu işi iyi bilen bir üroloji uzmanına başvuracaksın. Ameliyatla düzeltilecek ve hayat normal devam edecek.

 

HAYDAR DÜMENE SORULAN İLGİNÇ SORULAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kaynak: iha

Haydar Dümen