Cinsel yaşamınızı renklendirmek için 5 duyuyu nasıl kullanabilirsiniz?

Aynı kişiyle uzun süre birlikteyseniz, seks hayatınızın sıkıcı olabileceği bir sır değil. Zamanla seks hayatınızı renklendirmek zorlaşabilir. Bu sıkışıklığı çözmenin basit bir sırrı var: Beş duyuyu kullanmak. Dokunma, görme, tat alma, koklama ve duyma duyularına oynayarak seks hayatınızı ateşleyebilirsiniz. Nasıl mı? Okumaya devam edin! -

10 Temmuz 2021 Cumartesi 17:02 | Son Güncelleme: 10 Temmuz 2021 Cumartesi 17:03
Cinsel yaşamınızı renklendirmek için 5 duyuyu nasıl kullanabilirsiniz?

Dokunma
Dokunma, cinsel deneyimin en kritik kısımlarından biridir, ancak dış nesnelerin kullanımıyla oynanabilir. Başka bir kişinin dokunuşuna ek olarak, farklı kumaşlar ve seks oyuncakları dokunuşunu ekleyebilirsiniz. Kadife, tüy, soğuk veya sıcak bir şeyin dokunuşu tutkuyu ateşleyebilir.

Görme
Görüşünüz seks sırasında açık olsa da, gördüğünüz şey elbette sizi yükseltmek için çok etkili. Partnerinizle seksi filmler izlemeyi veya kıyafetlerle rol yapmayı deneyin. Veya seksi iç çamaşırlarına yatırım yapın.

Tat alma
Yatak odasında yiyecek sokmak bazılarımız için büyük bir "hayır" olabilir, ancak doğru yapıldığında harika bir cinsel deneyim olabilir. Bazı insanlar krema, çilek, çikolata, dondurma ve bal kullanmayı sever; bazıları ise aromalı kondomları...

Koklama
Her insan farklı kokulardan haz alır. Bu kokular yatak odasına getirilebilir. Seksi kokuları afrodizyak olarak kullanabileceğiniz gibi lavanta gibi rahatlatıcı kokularla gevşeyebilirsiniz. Bu, ne yapmak istediğinizle doğru orantılı. Kokulu mumlar ve vücudunuzun stratejik noktalarına sürdüğünüz parfümler de son derece etkili olabilir.

Duyma
Sessiz seks nadiren iyi sekstir, çoğu zaman yavan ve sıkıcıdır. Sözlerinizi ve seslerinizi kullanmak, partnerinizi onları uyandırmanın ve ateşlemenin harika bir yoludur. Herkes seks sırasında müzik dinlemekten hoşlanmaz, ancak bu aynı zamanda cinsel yaşamınızı geliştirebilecek bir şeydir. Elbette kendi sesinizi de kullanabilirsiniz. Kulağına fısıldayacağınız kelimeler oyunu tamamen değiştirebilir.

loading...