Aşk uğruna 75 erkekle yattı!

Gerçek aşkı bulmak için 3 ay boyunca 22 ülkeye giderek tanımadığı 75 erkekle birlikte olan Avustralyalı çılgın kadın, başından geçenleri yazdığı kitabında ayrıntılarıyla anlattı

04 Ekim 2014 Cumartesi 01:41 | Son Güncelleme: 04 Ekim 2014 Cumartesi 01:44
Aşk uğruna 75 erkekle yattı!

AVUSTRALYA’da yaşayan 55 yaşındaki Bambi Smyth adındaki kadın, yaptığı sıra dışı deneyimi en ince detaylarına kadar yazdığı kitabında topladı. Sadece gerçek aşkı bulabilmek uğruna farklı kültürlerdeki insanlarla bir macera yaşamaya karar veren kadın, bunun için 3 ay boyunca tam 22 ülkeyi gezdi.

Fotoğraflar çekti

Bazen günde aynı ülkeden 2 ya da 3 erkekle birlikte olan Smyth, 3 ay içinde tanımadığı 75 erkekle görüştü. Bu erkeklerle onların kültürlerini anlatan yemekler yiyen maceraperest, daha sonra hepsiyle yattı. Özellikle görüştüğü kişilerin farklı mesleklerden olmasına dikkat eden kadın, bu anlarını ölümsüzleştirmek için tüm erkeklerde fotoğraf çektirdi.

Sadece Stefano etkileyebildi

Görüştüğü erkekler arasında en çok İtalyan mimar Stefano’dan etkilendiğini belirten kadın, “75 kişinin arasında o tanıdığım en olağanüstü ve çekici erkekti. Hem cömert, hem zeki hem de samimiydi. Onunla ilgili söyleyeceklerim yetersiz kalır. Ama o da evliydi” diye konuştu.

loading...