Aldatanlar ve aldatılanlar

Görümcemin kuması oldum

10 Temmuz 2019 Çarşamba 13:01 | Son Güncelleme: 10 Temmuz 2019 Çarşamba 13:08

Merhabalar ben 24 yaşında kumral, beyaz tenli,dalgalı saçları olan, 80,70,95 ölçülerinde evli bir bayanım. Eşimle seks hayatımız düzenlidir. Ancak herkeste olabileceği gibi engelleyemediğim bazı duygularım ve şehvetim yüzünden kocamı aladattım hem de bir akrabamla; görümcemin eşiyle.. Görümcemin eşi benden 4 yaş büyük. Tam bir aile babasıdır. Eşini kıskanır, bazen sesini yükseltir ve beni bunlar müthiş etkilerdi. Bana hep sıcak davranır kollar yardımcı olurdu.Bazen eşimle sevişirken onu hayal eder eşimin bana sert davranmasını isterdim. Tabi eşim buna bir anlam veremez ama yerine getirirdi. Tatile bazen beraber giderdik.

Hiç oralı bile olmazdı

Ben mayomu giyer zaman zaman ufak frikikler verirdim. Ama o oralı olmazdı. Önüne bakardım çaktırmadan, sadece izlerdim. Bir gün yakınımızın bir düğünündeydik. Kalkmış herkes dans ediyordu. Uzun süren bir danstan sonra eşim kardeşinin elinden tutarak dansa geçince biz de onunla kaldık ve o da benim belimden kavrayarak dansa başladı. İlk kez bu kadar yakındım ve vücudum onu hissediyordu. Terle karışık parfüm kokusu başımı döndürmüştü. O da belimi sıkı sıkı tutmuş olabildiğince kendine çekerek dansa devam ediyordu. Ve yavaş yavaş önündeki kabarıklığı farketmeye başlamıştım. O da bundan rahatsız olmuş olacak ki beni bıraktı ve sigara içmek istediğini söyleyerek dans alanının kenarına boş alana yöneldi. Ben de arkasından gittim. Karanlığa yakın loşluğu olan bir yerdi. Sigara içerken havadan sudan konuşuyorduk ama benim yüzüme bakmıyordu belli ki utanmıştı. Pistte hareketli bir müzik çalmaya başlayınca ben piste doğru döndüm.Arkamda nefesini hissediyordum. Sonra bir eliyle omuzlarımı sararak bana yaslandı. Sözde o da dansı izliyordu. Gittikçe bana daha çok sokuluyordu, hissediyordum. İyice dayanmış ve rahatsız olmuyordu dahası bastırıyordu. Yüzüne döndüğümde bunu sen istedin dedi bana.

Takı yalanını uydurdum

Eliyle göbeğimden sarmış sürtünüyor resmen sevişiyordu benimle. Deli gibi sevişmek istedim onunla ama ne yer ne zaman müsait değildi. Bir fırsat yaratmalıydım. Doğru eşimin yanına giderek takıyı evde unuttuğumu alıp gelmemiz gerektiğini söyledim. Tabi eşim bundan rahatsız olunca eniştem her zamanki babacanlığıyla biz alıp geliriz istersen dedi. Eşimle hadi enişte alın gelin sen zaten sevmezsin oynamayı deyince ikimiz onun aracına doğru yöneldik. Ben direk arabanın ön koltuğuna biner binmez ensemden çekerek dudaklarıma yapıştı. Uzun uzun dilini de kullanarak öptü beni. Sol eliyle elbisemin üstünden göğüslerimi okşuyor sıkıyordu. Arabayı çalıştırdı düğün alanından bayağı uzaklaşmıştık. Şehrin başında çamlık bir alana geldik. Arabadan indirdi beni ve kolarıyla sararak tekrar öpmeye başladı.Bu sefer elleri yine rahat durmuyor her yerimi okşuyordu. Beni ters çevirerek elbisemin fermuarını açtı arkadan. Beni arabanın ön kaputuna yatırdı. Elbisemi tamamen bacaklarımın dibine indirdi. İç çamaşırımı da indirmesiyle bana sahip olması uzun sürmedi. Sert hareketleri çok hoşuma gitti. Saçlarımı tutup beni arabaya yatırıp hızlı hareketlerle beni bitirdi. Büyük bir sarsılmayla ikimiz de mutlu sona ulaştık. Korunma falan yoktu. Kocam gibi içime boşalmıştı. İşi miz bittiğinde tekrar dudağıma yapıştı ve dönmemiz gerektiğini söyledi. Yolda herşey normale dönmüş o tekrar benim eniştem olmuştu. Ama ben onun artık ikinci karısıydım...