Karanlıkta sevişmeyin

16 Mayıs 2007 Çarşamba 07:57 | Son Güncelleme: 16 Mayıs 2007 Çarşamba 07:57
Karanlıkta sevişmeyin

SEVGİLİNİZİ ya da eşinizi mutlu etmenin yolunun yataktan geçtiğini bilmeyen yoktur. Peki onu mutlu etmek için Jennifer Lopez gibi seksi kalçalara ya da Pemala Anderson gibi göğüslere sahip olmanın yeterli olmayacağını bilmeyen kadın kaldı mı? Kaldıysa yanıldıklarını bilseler iyi olacak. Çünkü erkekler yatakta daha farklı şeyler beklerler. 

 

 Erkekler yatakta ne ister? Aslında çok şey isterler... Sandığınızın aksine sadece görsel güzellikten değil seksilikten de hoşlanırlar. Fakat seksilikte sizin anladığınız anlamda güzel bir vücuttan ibaret değildir. Her kadın yatakta sevdiği erkeği mutlu etme kapasitesine sahiptir yeter ki neyi nasıl yapacağını bilsin. 

 

 Seksi davranışlarla başını döndürün Erkeğinizi mutlu etmek için ilk önce kendinize güvenmelisiniz. Kendinize derken vücudunuza demek daha doğru olacaktır. Unutmayın normal hayatta dergilerden fırlamış bir kadın vücuduna sahip olmanız gerekmez. Eğer karşınızdaki erkek sizi seviyorsa zaten olduğunuz gibi sevmiş demektir. Önemli olan onu görsel bakımdan baştan çıkarmak ve sekse hazırlamaktır. Mesela seksi iç çamaşırları giyerek onu baştan çıkarabilirsiniz. Erkekler kadın vücudunu seyretmeye bayılırlar. Vücudunuza bakmak onu sekse hazırlamaya yetecektir. Örneğin kadınlar genelde karanlıkta sevişmeyi tercih ederler. Erkelerse görsel anlamda her şeyi izlemekten zevk alırlar. Bu nedenle sevişirken mum ışığında da olsa kendinizi göstermelisiniz. 

 

 Zevk aldığınızı belli edin Erkeklerin en çok şikâyet ettiği durum kadınların kendileri kadar istekli olmamasıdır. Onunla sevişmek istediğinizi belli etmeli ve her hareketi ondan beklememelisiniz. Sevişme sırasında zevk aldığınızı belli edin ve bunu göstermekten kaçınmayın. Sesler çıkarın. Bu, onu daha çok tahrik edecektir. Hep aynı pozisyonda sevişmekten vazgeçin. Farklı pozisyonlar deneyin. Fantezilerinizi açıkça söylemekten de çekinmeyin. Yatakta rahat olun. Eşinize kaprisler yapmayın. “Orama dokunma”, “canımı acıtıyorsun”, “dur yapma” gibi cümleleri sakın söylemeyin. n Ona övgü dolu sözler söyleyin Erkeler yatakta iyi olduklarını duymaktan hoşlanırlar. Ne kadar iyi olduğundan bahsetmeli ve onu övgülerle ödüllendirmelisiniz. Seks hakkında konuşmaktan hoşlanırlar, bu nedenle seviştikten sonra hiçbir şey olmamış gibi davranmayın ve ona sizi ne kadar mutlu ettiğini anlatın.