Serkan Bayar

Yeter Aziz Yıldırım yeter!


29 Nisan 2018 00:26

Tüm dinlerde “kibir” en büyük günahlardan birisidir… Kur’an’da yer alan Nisa Suresi 36’da; “Şüphesiz Allah, kibirlenen ve övünen kimseyi sevmez” der…

Bugün F.Bahçe’de Divan Kurulu toplantısı vardı. Aziz Yıldırım ile Ali Koç’un öpüştükleri fotoğrafı görünce, “hayret” ettim. Sonra da “hele şükür şu karanlık futbol ortamında güzel bir kare” diye kendi kendime aptal gibi sevindim.
Evet aptalmışım… çünkü Aziz Yıldırım o fotoğraf karesine zorla girmiş… zorla girmeyi bırakın kendisini o kareye davet eden F.Bahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük’ü bir dövmediği kalmış.
Bu ne kibirdir Aziz Yıldırım… sen kimsin? F.Bahçe babanın malı mı? Zaten kazanacağının garanti olduğu bir seçim için bu kadar küçük düşmeye ne gerek var… Kendini boşver ama 111 yıllık F.Bahçe camiasını bu kadar küçük düşürmeye ne hakkın var?
70 yaşındaki kulübünün Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük gibi bir beyefendiyi, milyonların önünde çocuk gibi azarlamaya ne hakkın var?..  ya senden 20 yaş küçük olan Ali Koç da, aynı şekilde davransa “benim elimi istemeyenin elini, ben hiç istemem” dese… ne olacak?
111 yıllık koca çınar daha fazla rezil olmayacak mı?..
Hani vardır ya bir ortama girersiniz, birisi var öyle şeyler söyler, öyle şeyler konuşur ki, onun yerine siz utanırsınız. Yerin dibine geçersiniz. Aziz Yıldırım’ın, Vefa Küçük’e defalarca “gereksiz işler yapıyorsun” dediği videoyu izlediğimde aynı hisleri duydum.

loading...