Aldatanlar ve aldatılanlar

Yeni kocamla hissettiklerim-2


12 Ocak 2018 12:21

Ben ne olduğunu anlayamamıştım. Beni kendine çekerek öpmeye başladı. İri vücudu ve kollarıyla sıkıca sardı dudaklarımı boynumu öpüyor bırakmıyordu. İlk kez kocamdan başka bir adamlaydım ve heycandan titriyordum. Uzun süre öptükten sonra başörtümü çıkardı. Bluzumu aşağıya indirdi. Kolumdan çekerek beni yatak odasına sürükledi. Uzun boylu ve yapılıydı biraz göbegi vardı, üzerimde eteği ve sutyen kalmıştı. Kendimi bırakmıştım. Yaşına göre dinçti ve onun altında uzun zamandır hissetmediğim duyguları yaşıyordum. Nefes nefese kalmıştık.

İlk kez eski kocamdan başka biriyle beraber olmuştum. Eve geldikten sora kimseyle konuşmadım, halamın yüzüne bile bakmadan banyoya girdim. Olan olmuştu. Kemal niyetinin ciddi olduğunu evlenmek istediğini söyledi. Çocuklarım istememesine ragmen Kemal’le evlendim.

Çocuklar beni bıraktı

Sürekli sevişiyorduk. Yıllardır bulamadığım hazzı ve mutluluğu Kemal’de bulmuştum. Çocuklarım ne dersin desin seviyordum onu. Birkaç ay sora yeniden anne olacağımı öğrendim. 42 yaşında yeniden anne olacağımı söylediğimde Kemal çok sevinmişti. Yeni kocam beni eski günlerime götürmüştü.

Aradan 3 sene geçmişti. Çocuğum büyüyordu, Kemal’le evliliğimiz gayet iyi gidiyordu. Fakat çocuklarım benim evliliğimi bir türlü benimsemediler ve babalarının yanına dönmeye karar verdiler. Anne olarak yapacak bir şeyim yoktu açıkca söylediler. Ve yanımdan ayrılarak gittiler.

Yalnız kalmıştım

İlk zamanlar çok üzülmüştüm. Kemal hep bana destek oldu. Artık tek ailem Kemal ve çocuğumuz olmuştu. Kemal moralimi düzeltmek için beni sürekli bir yerlere götürüyor ve güzel elbiseler alıyordu. Kendime bakmamı istiyordu. İlerleyen yaşımda doğumdan sonra daha cok kendime bakıyordum. İşlerini genişlettiği için maddi sıkıntımız yoktu.

Bir süre sonra başka bir yere taşınmaya karar verdik. Bu çevreden uzaklaştık. Gayet güzel ama biraz tenha bir yere taşınmıştık. Evin taşınmasıyla epey uğraştık. Kemal sürekli çalışıyordu. Tüm günüm ev işi ve çocukla uğraşmakla geçiyordu.

Fazla komşu yoktu. Benim evde sıkıldığımı görünce Kemal eve bilgisayar aldı ve internet bağlattı. Kendi işleri içinde lazım olduğunu söyledi, önceden hiç bilmiyordum.