Aldatanlar ve aldatılanlar

Uygulamalı eğitim verdim

10 Eylül 2019 Salı 17:58 | Son Güncelleme: 10 Eylül 2019 Salı 17:59

Selamlar. Ben 31 yaşında Tekirdağ’da yaşıyorum. Mesleğim bilgisayara servis ve programcılık olduğu için bir çok kişinin evine servis olarak gitmekteyim. Bundan 7 ay önce, bir bilgisayar ve yazıcısı kururlumu için servis aldım. Servisin bulunduğu adrese yola çıktım. Kapıyı çaldığımda yaklaşık olarak 20-25 yaş aralığında bir bayan kapıyı açtı ve bende “Bilgisayar kurulumunuz varmış” diyerek içeri girdim. İçeri girdiğimde bu bayan bana bilgisayarın kurulacağı odayı gösterdi ve hemen işime başladım. Yaklaşık 15 dakika içinde bilgisayarı kurduktan sonra, yazıcısının da kurulmasının gerektiğini belirtti ve onu da kısa bir sürede kurdum.Tam işim bitiyordu, “Çayı mı, kahve mi içersiniz?” sorusuna “Bir çay” alabilirim dedim. Orada çayı beklerken ufak tefek olan programları ve ayarlarını yapayım boş geçirmeyim diyerek bilgisayarda oyalanırken, servisine gittiğim bayan elinde çay tepsisiyle içeri girdi. Çaylarımızı yudumlarken benden bilgisayarına video oynatıcı yüklememi de istedi. Bende hemen bu isteğini gerçekleştirdim. Bana bunu nasıl kullanacağını öğretmemi uygulamalı olarak göstermemi isteyince, ondan bir dvd veya cd rica ettim. “Kocamın dvd’leri olduğunu çalışma odasında bir tanesini alıp getireyim” diyerek yan odadan dvd’yi getirdi.

Kocasının DVD’sini getirdi

O sırada işlerini evden yürüteceğini bu nedenle de kendine yeni bir çalışma alanı oluşturduğunu anltıyordu. Çalıştığı ulusal bir firma imiş. Türkiye’deki bürosunu kapatmış ama bayanın çalışmasını istemiş. O da evden destek vererek çalışmaya devam edecekmiş. Parası da iyi olunca kadın bırakmak istememiş. Sürücüsüne dvd’yi sürdüğümde programı buradan açmasını gerektiğini gösterirken birden dvd açıldığında porno dvd’si olduğu ve şiddetli bir şekilde sevişen ve birlikte olan bir çift ve sesleri karşımıza çıkınca ben ve yanımdaki bayan o kadar çok utandık ki o adeta kıpkırmızı oldu... Hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyordum. Hemen akabinde özür diledim fakat esas özür dilemesi gereken o olduğunu belirtti.Doğru olanda buydu. Çay bardaklarını aldığı gibi mutfağa yöneldi. Sanırım bir 5-10 dakika gelemedi. Sonra tekrar bardak dolu bir şekilde geri geldi. İkimiz de birşey olmamış gibi davranmaya çalışıyor ama beceremiyorduk. Hele benim durumum daha da vahimdi. Erkek okuyucalar sanırım ne demek istediğimi çok iyi anladılar.

Genç yaşta dul kalmıştı

Benimde içim acayip olmuştu. DVD nasıl kullanacağını sözlü olarak anlatmaktan başka yolum yoktu. Bir kez anlattım anlamadı, iki, üç derken DVD açmak zorunda kaldık. Çünkü evde başka DVD yoktu. İkimiz de utana sıkala izledik. Ben işimi yapıyordum. Tam o sırada bana “Bu dvd’yi uygulamalı olarak nasıl kullanacağımı öğrettin teşekkür ederim” dedi. Fakat bu dvd gösterilenleri uygulamalı öğretebilmeni çok isterdim şuan burada hemen” dedi.Utancımdan sesim çıkamadı. Olur mu diyerek hemen karşılık vermemeliydim. İlkten böyle yaptım fakat sonra ısrar edince dayanamadım. Meğer kocasının sevgilisi varmış. Kadınla da zoraki bir evlilik yapmak zorunda kalmışlar. O nedenle de kadında ben de kendimizi tutamamıştık. Hayatımda bugüne kadar en ilginç servisimdi ve belki de bu hayatta insanın başına gelebilecek nadir bir şeydi ve ben bunu yaşadım. Güzel anılarım arasına ekledim. Sanırım hayatta seks evrensellik içermeli diye düşündüm hep. Bu da öyle bişeydi işte. Adı neydi bilmem ama bunun bendeki adı hayatın tadı olarak hep kalacak...