Aldatanlar ve aldatılanlar

Unutamadığım Aylar... -2


06 Ocak 2018 00:55

Ali bir gün ofisin önünde bizim daireni altında arkadaşının derdini dinlerken, “Bugün akşam 09:30’da seni bekliyorum, seni ilk gördüğümden beri arzuluyorum” diye yazdığım notu pencereden Ali’nin önüne attım, notu görünce Ali ayağa kalkıp pencereye doğru baktı ve gülümsedi. O an kalbimin nasıl attığını anlatamam o gözleri o gamzeyi ömrüm boyunca anlatmam aradan 8 yıl geçti bunları yazarken bile heyecanlanıyorum onu arzuluyorum.

Aşk-ı ilan ettim

Saat bir türlü geçmek bilmiyordu beş dakika bir saate bakıyordum saat nihayet 09:30 olmuştu ve ben ilk defa yıllar sonra süslenmiştim, kalbim yerinden çıkacaktı pencereden Ali’yi gözlüyordum ve Ali nihayet ofisten çıkıp kafasını bana doğru çevirerek gözlerini kapatıp açtı, anlamıştım bana gelecekti kapıyı aç demekti bu, hemen kapıya gittim açtım. 2 dakikaya kalmadan Ali içeri girdi sıcak bir gülümsemeyle. Sanki yılardır kocamışcasına yanaklarımdan öptü ve salonda oynayan 6 aylık kızımı kucağına aldı. Onu da öperek sevmeye başladı ve ona aldığı oyuncağı verdi ve ben o an donup kalmıştım. Kendi kendime benim istediğim hayatın bu olduğunu söylüyordu. Ali o kadar sıcakkanlıydı ki sanki yıllardır kocam oydu. Ne diyeceğini ne yapacağımı şaşmıştım ama işte Ali o anda bile farkını göstermişti.

Kocam gibi rahattı

“Aslı ben kahveyi sade içerim” demişti. Ben hiç birşeyi demeden kahve yapmaya gitmiştim mutfağa tabi yanaklarım utanmaktan kızarmıştı. O an anlamıştım, ben Ali’ye deliler gibi aşıktım. Kahve yaparken o kadar dalmışımki Ali’nin kucağında kızım beni izlediğinin farkına varmamıştım.

Ali’yle kahve içerken, Ali bir yandan kızımla oynuyor bir yandanda beni sorguluyordu.

Birşeyler yaşamamızın nasıl sonuçlar doğuracağını anlatıyordu.

Ben ise tek kelime söylemiştim sonucu ne olursa olsun seninle yaşayacağım anlardan pişman olmayacağım diyerek Ali’yi susturup dudaklarına yapışmıştım.

Önce beni reddetti

Ali ise kendini geriye çekerek ayağa kalktı kızımı beşiğe yatırıp beni kucağına alarak yatak odasına götürdü.

Dolgun dudaklarıyla beni öpmeye başlamıştı o kadar güzel öpüyordu ki, eşimi aldatmanın veridiği adraleninle kendimden geçmiştim Ali’nin beni ne zaman soyduğunun farkına varmamıştım, Ali beni öperken elleri bütün vücudumda geziyordu. O gece saat 4 kadar Ali’yle defalarca her pozisyonda bir birimizin olduk. Nihayet ikimizde terli bir şekilde yatağa düşmüş yerimizden kalkamıyorduk