Aldatanlar ve aldatılanlar

Unutamadığım Aylar... -1


05 Ocak 2018 12:32

Merhaba ben Aslı anlatacaklarım biraz uzun ama neden böyle birşey yaptığımı, hislerimi iyi birşekilde size hissettirerek anlayabilmek için hatırladığım detaylarla yazacağım. Ben 1,73 boyunda, sarışın, kahverengi gözlü, 95-60-90 hatlara sahiptim. Başımdan geçenlere yaşadığım anı sizlerle paylaşmak istedim. Üniversiteyi bitirdikten sonra küçük bir şehirde yetiştiğim için aile baskısıyla bir akrabamızla evlenmek zorunda kaldım. Eşim benimle aynı boylarda, saçları seyrek, esmer göbeğiyle tam bir servis şoförüydü.

Evledim ama...
Evlendikten sonra hemen hamile kaldım, mutsuzdum beni tek mutlu eden çoçuğumda taa ki o yaşadığım ilçeye gelinceye kadar. Yıl 2008’di. 21 yaşındaydım bir çok hayalim vardı. Neyse uzatmayayım. Hayatımın dönüm noktası olan Ali özel bir iş için 1 yıllığına bulunduğu ilçeye gelmiş büyük bir şirketin proje yöneticisiydi ve bizim evin altında bulunan yere ofis açmışlardı. Ali 1,80 boylarında kumral, ışıl ışıl parlayan yeşil gözleri ve güldüğü zaman insanın başını döndüren adeta öldüren sol yanağında bir gamzesi vardı ve yaptığı iş nedeniyle oldukça atletik vücut hatlarına sahipti. Kulaklarında küpesi modern saç stili ve seyrek sakalıyla tam İtalyan modellerini anımsatıyordu ve daha 18 yaşındaydı.

O gün yeniden doğdum
Ben görür görmez “Oha” demiştim. Artık kocam hergün gittikten sonra pencereye ya da balkona çıkar alt katta yolda Ali’nin elamanlarına verdiği eğitimi izler onların sohbetlerini dinlerdim. O birşey anlatırken herkes onu dinlerdi. Yaşça kendisinden büyük ve devletin belli müdürlüklerinden emekli birçok personeli vardı ve ilçedeki bütün resmî daire müdürleri gelip onunla işlerle alakalı istişare yapardı. Bütün gün bunları dinlerdim.. Fiziksel hatları, konuşması, gülümsemesi ve havası benim başımı döndürüyordu. Hayatı sorgulamaya başlamıştım, daha gençtim ve evliydim, kocam fiziken bana uygun olmayan ve yaşça benden büyüktü. Benim isteklerimi anlayamıyordu.

Benimle olmalıydı
Bölgede bulunan barajın eleman servisini yapıyordu akşam 9 gibi gidip öğlene doğru geliyor ve bütün gün uyuyordu. Ben 4 yıl üniversite hayatımdaki hayallerimden çok uzaktım ve bu durum beni Ali’ye doğru itiyordu. Artık tek istediğim şey Ali’di. Ali de beni istiyordu biliyordum bunu, hergün yakın arkadaşlarıyla olan konuşmalarını duyuyordum. Alanya’dan küçük bir şehre gelmişti onunda ihtiyaçları vardı. Karar vermiştim kendimi Ali’ye sunacaktım her şeyi göze almıştım.