Aldatanlar ve aldatılanlar

Unutamadığım aylar - 4


08 Ocak 2018 10:23

Buna sevinmiştim çünkü Ali bana aitti ben bunları düşerken kardeşim onunla tekrardan birkez bile olsa yatmak o zevki yaşamak istediğini söyledi ne diyeceğimi bilemedim. Eveledim, geveledim kardeşim ısrar ettiği için ona akşam Ali’ye ilçenin yukarısında olan eve son kez birşeyler konuşması için çağırmasını eve geldiğinde direk öpmesini söyledim. Aklımdan çok kötü düşünceler geçiyordu, resmen akşamın gelmesini ben istiyordum çünkü akşam eve gidip ben de onları izleyecektim. Nihayet akşam olmuştu kız kardeşim Ali’yi eve çağırmış. Ali eve gelmiş kız kardeşim dediğimi yapmış Ali’yle sevişiyordu ben bir anda eve girip onları basmıştım.

Planlamıştım

İkisi de ne yapacağını şaşmıştı ama en çokta Ali afallamıştı, ben ise durumu bildiğimi sadece babamlar ararsa kız kardeşimin benimle beraber evde olduğunu söylemek için geldiğimi söyledim. Aralarında ne olduğunu bildiğimi ve odaya geçip devam etmelerini söyledim. Kız kardeşim odaya geçti Ali ise bana bakıyordu, gözlerimle gitmesini söyledim. Bu çocuk öyle birşeydi ki binlerce kilometre uzaktan gelip hem beni hem kardeşimi mutlu etmişti. Bu konuda kardeşimle hiçbir şekilde konuşmadık. Aylarca Ali’yle heryerde birlikte olduk. Ali o günden sonra kız kardeşimden uzak durmuştu kız kardeşim ise anlayışla karışılamıştı. Ali’yle nerdeyse 1 yıldır beraberdik mutluyduk taa ki Ali’nin işleri bizim ilçede bitinceye kadar.

Ondan çocuğum var

Ali 1 ay sonra gideceğini söyledikten beri içimde bir sızı vardı, canım yanıyordu, hiç birşeyden tat almıyordum, yine böyle bir günde Ali’yle yaşadıklarımı düşünürken bana gelecekte Ali’yi anımsatacak, Ali’yi unutmayacağım birşeyin olmasını istedim ve o günden sonra korunmayı bıraktım. Şu an baktıkça hayatımın en mutlu anlarını yaşayan, aşkı sevgiyi yaşayan Ali’yi hatırlatan 6 buçuk yaşında kumral, ela gözlü, sol yanağında gamzesi olan dünyalar tatlısı minik Alim var. Teyzesiyle beraber Junior Ali’ye her baktığımızda beraber aynı anda bize o zevk-i yaşatan babası Ali’yi hatırlayıp birbirimize bakıyoruz. Ara sıra Ali’den konuşuyoruz. Kız kardeşim şu an evli bana, “Abla sana hak veriyorum, iyi ki Ali hayatımıza girmiş, iyi ki bize bir yıl güzel anılar bırakmış ve iyi ki minik Alişi bırakmış” diyor.

Mutlaka söyleyeceğim

Kız kardeşim küçük Alişle beraber babamız Ali’yi geçen yıl da Alanya’da ziyaret ettik dedemizle tanıştık. Babamız bizi güzel karşıladı, iki çoçuğumu da ayırmadan etmeden bağrına bastı. 2 yılda çok değilmiş daha da karizmatik olmuştu. Kız kardeşimle dibimiz düşmüştü. İnşallah oğlum üniversiteyi bitirince babasının gerçekte kim olduğunu söyleyeceğim. İnşallah o da babası kadar yakışıklı ve karizmatik birisi olur.