Aldatanlar ve aldatılanlar

Terk ettiği gece aldattım


13 Kasım 2017 13:39

SELAM. İsmim Nefise. 35 yaşındayım. Eşimle okuldan tanışıp severek evlendik. ama o beni terk etti. Bu ayrılık acısı beni çok yıpratmış ve okulumu yarıda bırakmıştım. Hayatıma kaldığım yerden devam etmeye çalışırken beni görüp beğenip aşık olan bir başka erkekle çıkmaya başladım. Ayrılık acımı onunla dindirmeye çalışırken bende ona delicesine aşık olmuştum. Yıllar geçtikçe biz daha çok birbirimize bağlanmış kopamaz hale gelmişken yollarımız onunla da ayrıldı. Ailesi onu bir başkasıyla evlendirip bizim ilişkimizi de sonlandırdı.

Ben ikinci kez terk edilmenin acısını yaşarken ilk sevgilimle karşılaştık. Daha doğrusu o beni buldu. Geri dönmüş, pişmanlık içinde sevdiğini ve evlenmek istediğini söyledi. Tabii inanmadım. Bir daha ayrılmamak üzere sözler verip beni ikna etti. Affettim ve evlenmeye karar verdik. Nişanlandık eşimle nişanlıyken diğer evli olan eski sevdiğim bu kez araya girdi. Benimle görüşmek istediğini, çok özlediğini denese de unutamadığını söyledi. Kalbim onun için çarpsa da kabul etmedim.

Aynı kadınla aldattı

Fazla nişanlı kalmadık zaten hemen evledik. Ondan bir kızım oldu. Ama onun vatani görevini yapması gerekiyordu. Doğumdan hemen sonra askere gitti. O kadar mutlu bir evliliğimiz var ki mutluluğumuz bozulacak diye çok korkuyordum. O askerden dönüş yapmıştı. Ben eski düzenimize döndüğüme sevinirken eşimin hareketlerinden hayatında başka birinin olduğunu anladım. Gerçeği öğrenmem pek uzun sürmedi. Beni yıllar önce terk ettiği kadınla birlikteydi. Üstelik kadın da evliydi. Bunu eşime söylediğim zaman hakaretler edip beni aşağıladı. Dünyam yıkılmıştı. İntihara bile teşebbüs etmiştim.

Sonunda beni yakaladı

Derken birbirimizi hatalarımıza rağmen kabul ederek devam ettik. Artık ben de kendi geliştirmek adına sosyal medyada takılmaya başladım. Ve hayatımın en büyük hatasını yaptım. Eski sevgilimi sosyal medya aracılığıyla buldum. İlk önceleri masum yazışmalardı. Yaşantımı ve mutsuzluğumu onunla paylaşarak, kendimi daha iyi hissediyordum. Eşimin evde olmadığı zamanlarda bilgisayarın başına geçerek onunla konuşmak istiyordum. Eşim uyuduktan sonra bazı geceler sabahlara kadar onunla yazışarak bir yere varacağımı sandım. Taa ki bir gece eşim uyumuş gibi yapıp beni takip ederek beni yakalamış ve tüm yazışmalarımızı okumuştu. O an ölmek isterdim. Nasıl bir korku sarmıştı beni. Hem aldatıp hem de kaybetmek istemeyişimi anlamadım. Eşimle sorunlarımızı tekrar masaya yatırıp evliliğime bir fırsat daha vermeye karar verdik. Bu zaman zarfında ikiz erkek çocuğumuz olmuştu.

Masum bir arkadaşlıktı

Çektiğim sıkıntıları yavrularıma yaşatmayı asla istemeyerek evliliğimi kurtarmaya çalışıyordum. Eşimin fantazi istekleri olurdu. Bunları sözde değil özde arzulayarak yapmamı istiyordu. Eşimin beni tekrar sevmesi içindetüm isteklerini gerçekleştirdim. Ama kocam beni bir akşam terk etti. Benim tüm mücadeleme sırt gönerek bırakıp gitti. Bir taraftan ağlarken eski sevgilimi aradım. Kendime birşey yapacağımdan korktuğu için eve geldi. Beni tesellisi yatakta son buldu. İlk kez o gece kocamı aldattım. Eski sevgilisinde ne vardı da beni terk etti anlamıyorum. Ben de kadındım ve onu aldattım.