Aldatanlar ve aldatılanlar

Susuzluğunu gidermemi istedi

17 Haziran 2019 15:58

MERHABA. Ben 28 yaşındayım. Kendime ait su dağıtım bayiim var. Bundan yaklaşık 1 ay önceydi. Öğle saati civarında elamanım yemeğe gitmişti. Ben de dükanda yalnız oturuyordum. Telefon çaldı. Arayan bir bayandı ve su istiyordu. Adresi aldım. Telefondaki kadın, “Hemen gelebilir mi? Hiç suyum kalmadı” dedi. Ben de elemanımın yemekte olduğu ancak bir saat sonra gönderebileceğimi söyledim. Rica etti ve ben de müşterimi kaybetmemek için kabul edip kendim götürmeyi düşündüm. Telefonu kapatıp aldım suyu müşterinin adresine götürdüm. Daire 5’inci kat ve asansörsüzdü. Omuzumda suyu yukarı beşinci kata çıkardım. Çok aşırı terlemiş ve su içinde kalmıştım. Zile bastım. Kapı açıldı. Yaklaşık 50-55 yaşlarında bir bayan çıktı karşıma. “Çok teşekkür ede-rim. Size zahmet oldu” diyerek içeri gitti boş bidonu getirmeye. Giderken kalçalarımı dikkatimi çekti, yaşına göre oldukça bakımlı ve de seksiydi. Üzerinde kısa bir şort ve dar bir bady vardı. Bidonu getirdiğinde, “Çok terlemişsiniz. İsterseniz bir soğuk limonata ikram edeyim size” dedi. Bende, “Çok iyi olur zahmet olmasa” dedim. Dilim damağıma yapışmıştı. “Rica ederim” diyerek evine davet etti. Ben de daveti icabet ettim.

Kendimi tutamıyordum

Evde yalnızdı. Lavaboyu işaret ederek, “İsterseniz yüzünüzü yıkayabilirsiniz” dedi. Ben de, “Yıkasam çok iyi olur. Merdivenleri çıkarken aşırı terledim” dedim ve bana banyonun yolunu göstererek önümde banyoya kadar öncülük etti. Ama yürürken kalçaları öyle salanıyordu ki anlatamam . Sonuçta erkeğiz. Ne hissetiğimi sanırım anlamışsınızdır. Vücudumu iyice ateş başmış kan akışım hızlanmıştı. Ben banyoya girdim yüzümü yıkadım, havluya yüzümü silerken, askıda sutyenini ve tanga pembe renkte kilodunu gördüm. Havluyu asma banesiyle çaktırmadan kilodunu kokladım. Mis gibi kokuyordu. Salona geçtik bir limonata getirdi. Bayan da tam karşıma geçip bacak bacak üstüne atıp oturdu. Her tarafı belliydi. Belli ki içinde kilotu yoktu. Gözümü bacaklarından alamıyordum. Bir ara “Bekar mısın?” dedi. Bende “Evet” dedim. Hiç evliyim der miyim! Kaç yaşındasın diye sordu. “28 yaşındayım” dedim. Ben de 53 yaşındayım ve dulum” dedi.

Hayat hikayesini anlattı

Eşim 6 yıl önce bir trafik kazasında öldü. Bir daha da evlenmedim. 3 tane de çocuğum var” dedi. Ben limonatamı içtim ve müsade istedim. “Biraz daha otursaydın” dedi. Ben de teşekkür ederek müsade istedim. “İyi sen bilirsin” dedi ayağa kalktım. “Benden bazıları etkilenmiş, harekete” geçmiş dedi. Anlayın işte... Bende gayri ihtiyar “Evet çok etkilendim ve çok güzel bir bayansınız” dedim. “Yaşınıza göre 18’lik kızlara taş çıkartırsınız” diyerek iltifat ettim. Sonuçta ne tepki vereceğini bilmiyordum. İşyeri sahibiyim. Adımın çıkması iş hayatımı da etkileyecekti çünkü. “Peki o halde neden gidiyorsun” dedi. “Ben de eğer siz isterseniz kalırım” dedim. “İstiyorum ki kalın diyorum” dedi. Bende “Peki o halde” diyerek hemen dudaklarına yapıştım ve başladık çılgınlar gibi öpüşmeye. Sonrası malum. İşimiz bittikten sonra ben giyindim. O da giyindi dudağıma bir teşekkür öpücüğü kondurdu. “Bu ilişki burada, aramızda kalsın. Tekrarı bir daha olur mu bilmem?” dedi. “İstersem seni ararım” dedi. Ama yaklaşık 1 ay oldu hiç aramadı. Ben evden hemen çıktım. İşimin başına gittim. Ama onu hala unutamıyorum.