Aldatanlar ve aldatılanlar

SUÇLU KiM BEN Mi KOCAM MI SiZCE! -2


15 Mayıs 2018 11:11

ARTIK ailemi bile ziyaret edemez, evdeki perdeler hiç açılmaz olmuştum. Komşularıma gidip gelmeyi bırak selam dahi veremezdim, tam bir köle hayatı yaşatıyordu bana. Üstüne birde neden hamile kalmadığım için her gün azar yerdim.

Hamile kalmayaşımdan o kadar çok memnundum ki. Dünyaya bu canavarın pisliğin genlerine taşıyan bir çocuk doğurcağıma çocuk sahibi olmamayı yeğlerim. Bunları sizinle niçin paylaştım? Kerem ile üst kattaki komşumun yeni 20 yaşına girmiş delikanlı oğluyla yaşadığımız cinsel ilişkinin sorumlusu o adamın yaptıkları olduğu içinmi? Tabii ki! Lakin gerçekler bunlara elbette mazeret değil. Eşimle aramızda 16 yaş fark olmasaydı, beni hırpalamasaydı, beni yatakta bir seks kölesi gibi değil ince bedenime öküz muamelesi yapmak yerine, o sevgi dolu gözlerle bakıp ne istediklerimi anlasaydı bu kaçamak ilişkileri yaşarmıydım? Tabii ki de HAYIR! Pişmanlık besliyor muyum? Tabii ki de hayır! Ne diye pişman olacakmışım! Kerem, bu delikanlı, karizmatik ve kibar adam, bana bu hayatta nasıl yaşayacağımı, seks yapmayı, doyurmayı, tatmin olmayı, sevgiyi, saygıyı, mutlu olmayı gösterdi çünkü.

Gece yarısı kapım çaldı

Asla ve asla pişman değilim! Aksine o kadar çok mutluyum ki tekrar doğmuş gibiyim. Bu yaşananlar 3 yıl önce başladı. Kocam olacak o öküz adam iş için 3 günlüğüne Eskişehir’e gitti, evden dışarı çıkmam konusunda uyara uyara çok korkmuştum. Kapıyı üzerime kilitliyip bu evde bırakacağına canım o kadar çok sıkılmıştı ki.

Vakitin geç olduğu bir saatlerde kapının zili çalmıştı. Acaba kocam erken mi döndü korkusuyla gözetleme deliğinden baktım, komşumuzun oğlu Kerem kapının önünde bekliyordu. Karizmatık eli ayağı düzgün sevecan gördüğümde kalbim hızlıca atmaya başladı. Çünkü hoşlanıyordum ondan. Güler yüzü, bebek gibi yüzü, çok sıcak kanlı oluşu etkiliyordu beni. kapıyı açtım. Kerem utangaç bir haliyle, “Hayırlı akşamlar Seda abla, kusura bakma rahatsız etmek zorunda kaldım, ama bizim evde kimse yok, bu saate kadar gelen giden olmadı. Nereye gitmiş olabilirler senin bir bilgin varmı?” dedi. Annesi ve babası sabahın köründe apar topar şehir dışına gitmişlerdi, akrabaları ölmüş.

O da benim gibi yalnızdı

Anlattım, “Sana yazılı not bırakmışlardı annen öyle demişti görmedin sanırım” dedim. “Hiç dikkat etmedim Seda abla. Rahatsız ettim, hayırlı akşamlar” dedi. Eve geri gitmesini hiç istemiyordum, canım o kadar çok sıkılıyordu ki. Arkasına döndükten sonra, “Kerem gir istersen içeri, bende kendime kahve yapmıştım. Sana da yapayım bir bardak kahve iç, öyle gidersin” dedim. “Yok Seda ablacım, rahatsız ettim zaten, ben artık gideyim. Evde bir kaç işimde vardı. Çok sağol” dedi. Aşağı kattaki evine gitti.

Giderken arkasından baka kaldım. Kapıyı kapatıp odaya gittim, sıkıcı hayatıma geri döndüm. ruhsuzca evin içinde dolanıp durdum.

Ruhum daralıyordu, duvarlar üzerime çökecek gibi geliyorlardu. Soyunup kırmızı geceliğimi giydim, kendimi yatağa fırlattım.