Aldatanlar ve aldatılanlar

Sonunda benim erkeğim oldu

09 Eylül 2019 Pazartesi 14:02 | Son Güncelleme: 09 Eylül 2019 Pazartesi 14:05

Merhaba. Adım Nursel. Şuan 31 yaşında esmer 1.70 boyunda 50 kiloda siyah saçlı ve siyah gözlü sahip bir bayanım. İlk seks deneyimimi 20 yaşadım. Lise bittikten sonra üniversiteyi okumadım. Açıkçası ailemin durumu hiç iyi değildi. Liseyi zar zor okutmuşlardı. Yardımlarla okuyan üç kardeşim vardı. Neyse okulu bitirdikten sonra çalışmak istiyordum, hem aileme destek olacak hem de kardeşlerimi okutacaktım. Hatta çalışmaya devam edersem üniversiteye bile gönderecektim. “Ben okuyamadım onlar okusun” diyordum. Annem ev temizliklerine gider, babam ise kapıcılık yapardı. Ben de iş arar olmuştum. Komşumuz vardı bebek bakıyordu. İyi de para alıyordu komşuya gittim. “Bana da bir aile bulabilir misin?” diye sordum. Az çok bilgim de vardı. Kardeşlerime bakan bendim. Hemen hemen aradan bir ay geçti geçmedi, baktım komşumuz geldi. “Bir genç çift var. Kızları iki yaşında ve bakıcı arıyorlar. Seni önerdim. Gelsin görüşelim’ diyorlar” dedi. Ben de “Tamam abla çok sağol yarın giderim” dedim. Altıda onların evinde olmam gerekiyormuş. Söylendiği saatte ordaydım. Kapıyı kadın açtı. Kumral hoş bir bayandı, içeri buyur etti. Eşi içeride karşıladı. Esmer yakışıklı bir beydi içeri geçip oturdum. “Gecede burada kalacaksın. Çok gençsin, bu işi yapabilir misin?” diye söze başladılar. Ben de yapabileceğimi kardeşlerime de baktığımı, az çok bilgimin olduğunu, çocukların bana çabuk ısınıp hemen seveceklerini söyleyince, “Tamam deneyelim” dediler. Bende ertesi gün başlamak üzere yanlarından ayrıldım eve gidip durumu aileme anlattım. Zor da olsa izin verdiler kalmak için çantamı hazırladım. Yarın saat sekizde orada olmam gerekiyordu neyse sabah sekizde ordaydım.

Benden memnun kalmışlardı

Artık kadının hafta sonları gelen temizlikçisi ve yemek yapan bir kadını vardı. Benle yemek yapan kadın evde olacaktık. O yemek yapacak ben de kıza bakacaktım. Artık bir ay geçmiş, karı koca benden memnun kalıp çalışmama devam etmemi istemişlerdi. Çocukta beni çok sevmişti. Tabii ki bende o zamanlar çocuğu çok sevmiştim gerçi hala da öyleyim. Utangaç biriydim. Adam benimle konuşsa başım eğik dinlerdim. Bu dikkatini çekmiş olacak ki yavaş yavaş yaklaşımları artmış daha çok ilgileniyordu. Bakışları, bazen bana espiri yapması bu benimde dikkatimi çekmişti ama kafamda evli bir adamı ayartmak gibi bir düşünce yoktu. Taa ki o güne kadar.

Artık konuşurken kaçamak dokunuşlarda bulunuyor, ilgimi çekmeye çalışıyordu. Neyse birgün bunlar işlerindeyken yemek yapan abla yemeği yapmış çıkmıştı. Bende kızı uyutup kitap okuyordum. Baktım kapı çaldı. Kapıyı açtığımda çocuğun babası gelmişti. Başı ağrıdığı için işten erken çıktığını söyledi. “Bana bir bardak su ile üsteki dolapta ilaç kutusu var oradan ağrı kesici getirir misin?” dedi. Ben de getirdim. İçti uzanmak için yatak odasına gitti. Neyse bir saat geçmişti. O arada kızı da uyanmıştı. Onunla ilgilenirken birden adam geldi ikisine de birşeyler hazırladım. Ben çocuğun karnını doyurdum. Salona geçtim on dakika sonra o da geldi. “Kızımızla çok güzel ilgileniyorsun teşekkürler” diye konuşmaya başladı. Sevgilimin olup olmadığını sordu. Ben de yok dedim. “Neden çok güzel bir kızsın ama utangaçsın. Onun içinde erkek arkadaşın olmuyor. Yoksa seni beğenen çoktur ama bu utangaçlığını bırakman lazım” dedi. Başımı salayıp “Burdaysanız ben de mutfağı toparlayayım” dedim. Mutfağa gittip toparladım. Tam çıkacakken kapıda belirdi kapıyı eliyle kapatıp geçmemi engelledi. “Yüzüme, bak utanma” dedi. Yüzüne bakarken hem çok korkuyordum hem de beni öpmesini çok istiyordum. Hafif gülümsedikten sonra dudaklarıma eğildi. Çekilmedim. Sonra elimden tutup yatak odasına götürdü. Kızının oynaması için en en çok sevdiği oyuncakları koyduğunu söyledi. Artık yatak odasında o ve ben vardım.