Şevket Arslan

Fenerbahçe'nin devre arasındaki transfer bombası

04 Aralık 2019 Çarşamba 12:44 | Son Güncelleme: 04 Aralık 2019 Çarşamba 12:44

Mandzukic Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?Devre arasında mutlaka bir golcü transfer etmek isteyen Fenerbahçe'nin Juventus'tan ayrılmaya hazırlanan Mario Mandzukic ile ilgilendiği iddia edildi.

Fenerbahçe kalan 4 haftada 10 puan ve üzerinde alırsa Ersun Yanal’ın istediği gibi 1 forvet, skorer 1 kanat forveti, sol bek ve 10 numara transferi yapılacak. Sarı-lacivertlilere forvet için öyle bir isim yazıldı ki, günlerce konuşulacak cinsten: Mario Mandzukic.
undefined

İngiltere'den Athletic; İngiltere’den Manchester United’ın, Hırvat golcüden bu sezon Juventus’ta hiç süre almaması ve performansı hakkında bilgi sahibi olamayacağı için vazgeçtiğini iddia eti.

Aynı kaynak; Mario Mandzukic’le Borussia Dortmund, Milan ve West Ham’ın yanı sıra Çin ve Katar’dan bazı takımlarla Fenerbahçe’nin de ilgilendiğini iddia etti.

Athletic; Avrupa kulüplerinin 33 yaşındaki Hırvat golcünün bu sezon hiç forma giymemesi yüzünden çekimser davrandıklarını, Çin ve Katar takımları için bu durumun herhangi bir sıkıntı teşkil etmediğini haberine ekledi.

Fenerbahçe'de şok! Ali Koç'un Ersun Yanal rahatsızlığı!

Taraftar Başkan Ali Koç’u Fenerbahçe’nin haklarını koruması için sesini çıkarmaya davet ediyor... ancak Başkan Ali Koç sessiz. Ali Koç'un sessiz kalmasının nedeninin ise verdiği söz olduğu konuşuşuyor. Seçim sürecinde, ''yenilse de alkışlanan'' bir takım sözü veren Ali Koç’un Ersun Yanal’ın oynattığı futbol yüzünden sözünün altında kaldığı için oldukça kızgın olduğu iddia ediliyor. Ali Koç’un Ersun Yanal’dan ve futboldan rahatsız olduğu bu yüzden sessiz kaldığı belirtiliyor. Ayrıca Ersun Yanal’ı göreve getirmesi için baskı yapan yöneticilerle de problemler yaşadığı gelen bilgiler arasında.

Hamza Hamzaoğlu'nun Fenerbahçe'ye şansı tutmuyor

Öte yandan Gençlerbirliği’nde başarılı bir başlangıç yapan Hamza Hamzaoğlu’nun, ne Fenerbahçe’ye, ne de Ersun Yanal’a şansı tutmuyor... Hamza Hamzaoğlu’nun takımları Fenerbahçe karşısında 10 maçta 2 galibiyet 2 beraberlik 6 yenilgi alırken, Yanal’ın takımlarına karşı da 2 galibiyet 1 beraberlik ve 4 yenilgi yaşadı.