Şevket Arslan

Aykut Kocaman'ın ''Fenerbahçe ile organik bağım yok'' sözü ne anlama geliyor?

11 Haziran 2017 Pazar 13:15 | Son Güncelleme: 11 Haziran 2017 Pazar 13:15

Katıldığı canlı yayında, ''Fenerbahçe ile organik bir bağım yok'' diyen Aykut Kocaman'ın neden açıklanmadığını herkes birbirine soruyor...

Katıldığı canlı yayında, ''Fenerbahçe ile organik bir bağım yok'' diyen Aykut Kocaman'ın neden açıklanmadığını herkes birbirine soruyor... çok küçük bir kısım Başkan Aziz Yıldırım'ın Jose Mourinho ile görüşmeler yaptığını, Manchester United'tan ayrılması gündemde olan Portekizli teknik adamın vereceği kararı beklediğini iddia ediyor. Bu grupla dalga geçen büyük çoğunluk ise ''Kocaman işi bitti. Valbuena bile hoca istediği için alınıyor'' diyor. İlk grup, ''peki imza neden bekliyor'' sorusuna ise ikinci grup ''elle tutulur'' bir cevap veremiyor. Birkaç fikir öne sürüyorlar:

1- Henüz rakamlarda anlaşamadılar: Yönetim 1.5 milyon Euro karşılığı 6 milyon TL veriyor. Kocaman 2 milyon Euro'yu euro üzerinden istiyor.

2- Sürede anlaşamadılar: Yönetim 1+1 yıllık sözleşme üzerinde duruyor. Kocaman en az 3 yıllık sözleşme istiyor.

3- Transfer sıkıntısı: FFP kuralları gereği Fenerbahçe oyuncu alamıyor. Kocaman da istediği oyuncular gelmeden imza atmaya yanaşmıyor.

4- Sıkıntı yok: Yönetim 17 Haziran'da başlayacak olan transfer döneminin ilk gününde Kocaman ve anlaştığı tüm isimlerle imza şov yapacak.

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye Yusuf - Ozan takası teklifi

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında sürpriz bir takas gündeme geldi: Ozan Tufan ve Yusuf Erdoğan...

Fenerbahçe yönetimi Ozan Tufan'ı İspanya'ya göndererek kendini bulması için takım arıyor... menajeri ''bugün vitrine koysak. Hemen satarız'' diyor. La Liga'dan henüz teklif gelmeyen Ozan için sürpriz teklif ise Trabzonspor'dan geldi.

Yusuf Erdoğan'ı isteyen Fenerbahçe'ye Ozan Tufan takası menajerler aracılığıyla çıtlatıldı. Aatıf ve Fernandao konusunda bir kez daha aşama kaydedilemezse Ozan'la Yusuf'u takas ederek iki tarafı da memnun edebileceği bilgileri paylaşıldı.

Fenerbahçe'de Dirar işi çıkmaza girince Iturbe transfer edilecek!

Fenerbahçe, Nabil Dirar transferinde sıkıntı çıkınca rotasını Juan Iturbe'ye kırdı.

Nabil Dirar transferinin sıkıntıya girdiği ortamda Fenerbahçe'den sürpriz bir hamle geldi... Monacolu yöneticilerle 32 yaşındaki sağ bek için yapılan görüşmeler, ''bonservis'' ve ''takas'' konusunda kilitlenirken, Ali Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve Önder Fırat üçlüsünün İstanbul'a dönmeden önce İspanyol menajer Agustin Martinez ile Nice'de bir araya geldikleri bildirildi. Bu görüşmede Fenerbahçeli yöneticilerin Martinez'den geçen sezonu Torino'da kiralık geçiren ve Roma'ya dönen Juan Iturbe konusunda bilgi aldıkları öğrenildi.