Aldatanlar ve aldatılanlar

Severek evlendiğim kocamı aldattım - 1


07 Aralık 2017 00:03

Eşimle okuldan tanışıp severek evlendik ki arada ayrılık araya girmiş beni terk etmişti. Bende ayrılık acısı çekerek okulumu yarıda bırakmış hayatıma kaldığım yerden devam ederken beni görüp beğenip aşık olan bir başkasıyla çıkmaya başladım. Ayrılık acım onla diniyordu gitgide bende ona delicesine aşık olmuştum derken yıllar geçtikçe biz daha bir çok bağlanmış kopamaz hale gelmişken yollarımız onlada ayrıldı. Ailesi bir başkasıyla evlendirip sonlandırdı. Bu hikayeyi de derken bunca yıldan sonra ilk çıktığım beni terk eden geri dönmüş pişmanlık içinde sevdiğini ve benle evlenmek istediğini bir daha ayrılmamak üzere sözler verip beni inandırıp affettim ve evlenmeye karar verdik.

Kısır döngü bir hayat

Nişanlandık eşimle nişanlıyken diğer evli olan eski sevdiğim araya girdi ve eşimle nişanlıyken onunla telefon görüşmelerinde aldattım iki kere buluştum ve eşim bunları öğrenince inkar ederek nişanın bozulmaması için büyük bir çaba gösterdim. Eşim ele inat sevgisine yenik düşüp beni affetti ve evlenip bir kız çocuğuna sahip olduk. Askerliğe gitti doğumumdan hemen sonra gayet mutlu bir evlilğimiz vardı taa ki o askerden dönüş yapıp gelene kadar. Bir gün eşimin hareketlerinden hissettim beni aldattığını hem de yıllar önce beni terk etmeye neden olan kadınla... O da evli bunu öğrendiğimde inkar edip beni aşağıladı nişanlı dönemindeki onu aldatışımı yüzüme çarptı ve ben her şeyi göze alıp intihara kalkştım dünyam başıma yıkılmıştı.

Mutluluğu aradım

Derken birbirimizi hatalarımıza rağmen kabul ederek devam ettik evliliğimize... Bir gün eşim sıkılmayayım diye vakit amaçlı bana sosyal medyadan bir hesap açtı ve ben bundan mutluluk duyarak boş zamanımı burada geçirirken tekrar hayatımın en büyük hatasını yaptım. Eski sevdiğime faceden ulaşıp görüşüp yaşadıklarımı mutsuzluğumu her şeyimi onla paylaşarak konuşarak kendimi daha iyi hissediyordum. Eşimin evde olmadığı zamanlarda bilgisayarın başına geçerek ona yetişmek istiyordum. Geceleri de eşim uyuduktan sonra bilgisayarı açıp sabahlara kadar onla konuşarak bir yere varacağımı sandım taki bi gece eşim uyumuş gibi yapıp beni takip etmiş. Ben de tam eşimin uyandığını anlayınca bilgisayarı kapatmaya çalıştım.

Belki de sorun ailemdi

Eşim elini uzatıp kapatmamı engelleyip tüm yazışmalarımızı okuyup yıkılmıştı. Ben o an ölmek isterdim nasıl bir korku sarmıştı beni ya hem aldatıp hem kaybetmek istemeyeşimi anlamadım. Evet eşimi yuvamı bir yandan da kaybetme korkusuydu bu derken bu sorunumuzu da aşıp tekrar sarıldık elele verdik. Bu zaman zarfında ikiz erkek çocuğumuzda olmuştu ben ailesi boşanmış bir ailenin evladıydım.

loading...