Aldatanlar ve aldatılanlar

Servis ücretini peşin aldım!

18 Temmuz 2019 Perşembe 16:58 | Son Güncelleme: 18 Temmuz 2019 Perşembe 16:59

Kız arkadaşımdan ayrılalı uzun zaman olmuştu ve kendimi sadece işime vermiştim. Bir firmada satış müdürü olarak çalışıyordum. O gün telefonum çaldığında karşıdan gelen zarif ama fazlasıyla samimi hoş bir bayan adının Selin olduğunu söyleyerek 4 yıl önce yapmış olduğumuz bir cihazda arıza olduğunu ve servis için destek istediğini belirtti. Ben de doğal olarak teknik servise bildireceğimi iletip telefonu kapattım. Ertesi gün yine Selin’in beni aradığında servisin gelmediğini söyledi. Garipti ama teknik servis gitmediklerini doğrulamıştı. Gün içinde servis yapılacağını tekrar Selin hanımı bildirdim. Ertesi gün beni arayıp servisin gelmediğini söylediğinde mahcup olmuştum. Ev adresini öğrenip, “Bugün akşama doğru kendim bizzat geleceğimi” ifade ettim ve akşam mesai bitimine yakın Selin’in adresindeydim. Apartman dairesinin kapısı açıldığında karşımda duran hanımefendi gayet şık giyinimli bir iş kadını imajıyla biraz yorgun ama üstündeki bluzunun bir tarafı düşük omzu olduğu gibi bütün diriliğiyle beyaz pürüzsüz teninin çıplaklığıyla beni büyülemişti.

Uzun sürecek bir akşamdı

O da beni hafif ama fark ettirmeyecek kadar kısa bir süzdü, kapının yan tarafında duran portmantonun içinden bir erkek terliği çıkarak önüme bıraktı. “Kocamın terliliğiydi. Uzun zamandır giyen olmamıştı. Buyurun” diyerek kapıyı benim kapatmamı istercesine içeriye salona doğru yürüdü. Ben kocasının terliklerini giyerken kalçalarının yuvarlak ve güzelliğine takılmıştım. Kapıyı kapatarak salona geçtim ve gecikmeden dolayı özür dileyerek hangi pencerede arıza olduğunu sordum, bana bulunduğumuz salonun bir penceresini gösterdi. Hiç bir el aleti bile almadan servise geldiğime bende garipsemiştim ama zaten servis elemanı değildim. Pencerenin panjurunun terse sardığını anlamam uzun sürmedi ve basit bir düğme pozisyonunu değiştirerek panjuru düzeltebildim. Tüm bunlar iki dakikayı geçmemişti. Ama saatlerce sürecek bir akşamın başlangıcı olacağından haberimiz bile yoktu.

Gözlerinin söylediğini yaptım

Güzel omuzlu kadın elinde iki fincan kahve ile oturduğum kanepeye doğru yaklaştı, ayağa kalktım, zahmet oldu” dediğimde kahvenin dumanı gözlerimizin arasında keskin kokusu ile tütüyordu. Sadece gözlerim gözlerine değmemişti elindeki kahveleri aldım sehpaya bıraktım ve gözlerinin söylediğini yapmak için yavaşça boynuna doğru eğildim ve hafifçe öptüm. Alacağım tepkiden tedirgin biraz üstünden aynı yumuşaklıkla bir kez daha öptüm, biraz üstünden bir daha, dudaklarına yöneldim üç öpücük uzaklıkta dudağının köşesine derin bir öpücük kondurdum heykel gibi duran kadın derin bir iç çekmesiyle dudaklarını bana doğru yönlendirdi, rahatlamıştım. Alt dudağını öpmeye başladım elimi incecik beline koydum ve sırtına doğru okşamaya başladım. O gün bende Selin de işe gitmedik güzel bir kahvaltı ve tv karşısında birbirimizle oynayarak geçirdik. Panjur servisim bitmişti. Borcunu sorduğunda bizden olsun dedim ve apartman dairesinden ayrıldım.