Aldatanlar ve aldatılanlar

Sen daha iyilerine layıksın - 4


12 Kasım 2017 11:57

Rahime ablanın zaten istediği oldu evin içinde bir anda kayboldu. Hakan’la beni yanlız bıraktı ve uzun bi sohbetin ardından Hakan’ın iyice yaklaşması ile ilk temasımız gerçekleşti ve beni bir defaya mahsus dudağımdan çok nazik bir şekilde öptü. O öpücüğün ardından utandım sinirlendim. Eşim aklıma geldi ve gitmek istedim çok ısrarcı olunca da Rahime ablayla beni bıraktı eve. Eve gelince Rahime ablaya çok kızsamda artık ileri ki zamanlarda Hakan’la öpüşmelerimiz sürekli bir hale gelmeye başladı.

Önceden planlanmıştı

Zaman ilerledikçe günler geçtikçe kucağına oturmaya sevişmeye varana kadar ilerledi ilişkimiz. Yine günlerden bir gün Rahime abla İstanbul’da yaşayan kız kardeşinin rahatsızlandığını 2-3 günlüğüne İstanbul’a ziyarete gideceğini ve yanında yoldaş olarak gitmemi istemesi üzerine eşime de durumu anlattı ve eşiminde onay vermesi üzerine İstanbul yolculuğumuz başladı. Eşimin haberi olmadan yolculuğumuza Hakan da dahil oldu zaten o götürdü bizi. İstanbul’da Rahime ablanın kardeşini ziyaret ettik Rahime abla hastanede kardeşinin başında kalmak istediğini söylemesi üzerine Hakan’a da gün doğdu. 5 yıldızlı bir otelde o gece birlikte aynı odada kaldk otel sahibi arkadaşıymış zaten İstanbul’dan odada önceden ayırtılmış gibi geldi bana. Uzun bir sohbetin ardından öpüşme sevişme derken yatakta bulduk kendimizi Hakan’la.

Hamile kalmıştım

O gece bir süre hayatımın en zor anlarını yaşadım sonrasnda da hayatımın en güzel anlarına tanıklık eden dakikalarla geçti zamanımız gece boyunca. Evet içim yanıyor eşimi aldattım ama o gece Hakan’la yaşadıklarımızla eşimle yaşadıklarımız arasında çok müthiş bir fark vardı. Hakan bana resmen 2-3 beden büyüktü bu ilk bir saat neredeyse ağlamama neden olsa da sonraki saatlerde anladım ki bana göre olanı Hakan’dı. Gerçekten Rahime ablanın dediği gibi. Sadece bir defaya mahsusluk bir gecelik o ilişki sonrası Ankara’ya döndük. Ve başka hiçbir ilişki yaşamamamıza rağmen yaklaşık bir buçuk aylık bir sürenin ardından o günün sabahına 3 kişi uyandığımızı öğrenmiş olduk. Eşimden olma ihtimali yok çok uzun bir süredir birlikteliğimiz yok benim istememem üzerine.

Yeni bir hayatım var

Artık Hakan boşanmamı istiyor ilişki için nerdeyse her gün yalvarıyor o günden bu yana ama benim her şeyden önce kafayı yemeden bu durumun içinden nasıl çıkacağımı çözmem lazımdı Hakan’dan resmen hamileyim.. Kocamı kendimden soğutmak için elimden geleni yaptım ve başardım da. Çünkü karnım belli olmadan bu işi bir an önce çözmeliydim. Kocamla tek celsede boşandık. Şimdi Hakan, ben ve minik kızımız çok mutluyuz. Ara sıra eski kocama haksızlık yaptığımı düşünsem de kızım bana her şeyi unutturuyor...