Aldatanlar ve aldatılanlar

SANALDAN GERÇEĞE -3


04 Ocak 2018 14:31

Eli okşar gibi hareket ediyor ve her hareketinde eteğimi biraz yukarı itiyordu. Yüzü her kelimede bana daha çok yaklaşıyor ve neredeyse nefesini hissedecek kadar yakınlaşıyorduk.

Bende etkileniyordum ama onun kadar rahat değildim. Yavaşça boynuma doğru eğildi ve ufak bir öpücük kondurdu. Kulağıma çok güzel olduğumu eşimin çok şanslı olduğunu fısıldıyordu.

Yavaş yavaş ilerliyordu

Ve her söylediği kelimede eli yukarıya doğru ilerliyordu. Diğer eliyle gömleğimin bir düğmesini daha açarak göğüslerimin çatal kısmının görünmesini sağladı ve görünen kısımlara doğru yaklaştırdı dudaklarını. İncitmeden kaba olmayan hareketlere, ufak dokunuşlarla öpüyordu adeta. Boncuk boncuk terlediğimi hissediyordum.

Bir eli baldırımdan bacak arama doğru ilerlemeye çalışırken diğer eliyle elimi tutup pantolonuna götürdü. İnanılmazdı. Bunun için hazır olmadığımı yapamayacağımı söylüyordum fısıltılar eşliğinde ama o pek oralı değildi bir yandan öpüyor bir yandan külotuma kadar ilerleyen eliyle okşuyordu. O ise boş durmuyor gömleğimden bir düğme daha açarak öpme alanını genişletiyordu. Başımdan tutarak karnına doğru çekti beni.

Eşimi aldatamazdım

Çok zevk alıyordu ve bende en az onun kadar zevk alıyordum bundan.

Çok yavaş hareket ediyordum ve bu onu daha da çıldırtıyordu. Gittikçe hareketlerimin hızı artıyordu. Ben ise bunu yapamayacağımı, eğer böyle birşey olursa eve gidemeyeceğimi bununla yüzleşmeye henüz hazır olamadığımı anlatıyordum ona. Onun kendi kendini tatmin etmesi gerekti.

Yüzünde inanılmaz bir mutluluk gülümsemesi oluştu ve yerine oturup derin bir oh çekti.

Bana bu kadarcık bir mutluluk için bile defalarca teşekkür etti beni iş yerine götürene kadar. Araçtan inmeden önce dudağımdan öptü ve en kısa sürede bunu tekrarlamalıyız dedi.

Benim de hoşuma gitti

Araçtan indim ve iş yerinde oyalanmadan aracımla eve döndüm. Duşa kendimi zor attım. Duşta yaşadıklarımı düşünerek ben de kendimi tatmin etmişim, kendimden geçtiğimin farkında bile değildim. 12 yıllık evliliğimde hiç bu kadar şiddetli orgazm olmamıştım ve bunu tekrar yaşamayı bende istiyordum.  Kısa sürede tekrarladık bu buluşmalarımızı. Ama ben hala onunla gerçek anlamda cinsel bir tecrübe yaşamaya hazır değilim.