Aldatanlar ve aldatılanlar

SAF OLUNCA BÖYLE OLUR! -2


12 Ağustos 2017 00:26

Aldığımız gibi giydim öyle dolaştım o akşam. Ama millet şort tayt mini etek gitmişti. 3 günde alıştım. Bir akşam ablam banada çılgın kıyafetler aldı. Gündüz evde giyince alıştım. Sting kilit giydim ilk kez. Ve benim için zirve ablam mayo giyme dedi iz çıkar. Bak açık giyiniyorum milletteki izleri görüyorsun çok çirkin. Bir akşam çarşıda iken bikini almıştı onları çıkardı giydirdi. Villadan deniz kenarına gittik. Suya girme çok benim bir gir bir çık dedi. Güneşlenmeyi öğretiyordu. Etraf sakın. Uzandık şezlonga ablam benim sırtımı kremledi. Kendini de kremledi. Uyukladık. Ben susadım tam kalktım bikini üstü düştü. Birden panik yaptım. Baktım kimse görmedi.

Göğüslerim göründü

“Ablaa” dedim. Nermin abla, “İp izi çıkmasın diye çözmüştüm farkettin sandım” dedi. “Farketmemişim abla” dedim. “Sedacım kimsenin umrumda olmaz burada. Rahat ol” dedi. “Utanmamayı öğreteyim sana” dedi. Belim ağrıdı deyip önünü döndü. Ve bikinin üstünü çıkardı yattı. Benim de karnım acıkmıştı eve gittim.

Nermin ablayı o şekilde bıraktım. Eve giderken gelirken baktım çoğu kişi nermin ablamın anlattığı gibi güneşlenıyorlar ipsiz bikinilerler. Ablamın yanına dönüyordum. Uzaktan bir baktım. Ablamın yanında 24-27 yaşlarında iki erkek. Ben vardım ablam tanıştırdı. Biri ablama bir iltifat bir iltifat bir görseniz. Diğeri de bana laf atıyor. Ama ben oralı olmuyorum.

Çok heyecanlandım

Ablam, “Denize gidelim sıcakladım” dedi. Denize girdik 4 muz. Erkekler bayağı ileri yüzdüler. O sırada ablam bana dedi ki. Şu benim ki diğeri senin ki. Sakın samurtma benim için idare et seninkini. Sanki flört başlangıcı gibi davran uzak durma diye uyardı. Öyle olunca bende alıcı gözü ile baktım.

Eğlencesine. Bende heyecan olmaya değişik bir duygu olmaya başladı. Benim ters tepki vermedigimi görünce bana düşen Metin daha da ileri gitmeye başladı. Adı Metin’di sonra suda şakalaşırken dokundu. Anam içimde kalbim patlayacak gibi heyecan oldu. Oradan su içinde kayma deve güreşi oynadık sudan çıktık. Metin ile İsmail eşyalarını alıp bizim güneşlendiğimiz yere geldi.

Bende coşmuştum

Bir kaç kişinin dikkatini çekti bu olay farkettim. Ben de eski arkadaşlarmış gibi izlenim bırakmaya çalıştım onlara karşı. Plajın sağ tarafında sonunda arkamızda sazlik yanımızda kayalık bir yamaç vardı.

Plaja gelenler bizim tarafa değil de daha yosunsuz olan sol tarafa gidiyordu. Sanırım ablam burayı eskiden kalma alışkanlıktan seçti. Metin sol yanıma, İsmail de ablamın yanına oturmuştu. Metin suskundu İsmail ablamla sohbet ediyordu. Ben yüzü koyun uzanmış güneşleniyordum. Ablam İsmail görmeden göz işareti ile Metin’e pas atmamı istedi. Ben de ondan sonra coştum.