Aldatanlar ve aldatılanlar

PATRONUN OĞLU CENGİZ... -3


19 Ocak 2018 12:06

Kerem’le konuşurken Cengiz bana mesaj attı bu saatten sonra “Senden vazgeçemem seni çok istiyorum. Ne olursun hayır deme bana” diye. Bende, “Bu sevdadan vazgeçmek mecburiyetindesin” dedim. O da “Vazgeçmem” dedi. Bu arada Kerem laf arasında haftaya birkaç gün şehir dışında olacağını söyledi. Ben de, “Tamam hayatım” dedim. Neyse, Cengiz’i yolcu ettikten sonra kocamla ateşli bir şekilde seviştik. Kocamda şaşırmıştı. Kocamla sevişirken Cengiz aklıma geliyordu. Sabah Cengiz aynı yerden aldı.

“Akşam çok seksi ve güzeldin seni daha çok arzuladım” dedi. Bende “Saçmalama. Bu imkansız” dedim. Bu tacizlerine devam edecek olursa da işi bırakıcağımı söyledim. “Bıraksan da ben seni bırakmam” dedi. Ve elimi tuttu bu sefer bırakması için hiç tepki vermedim. Artık her şeyi olacağına bıraktım.

Çünkü karşımdaki adam çok inatçı vazgeçmek bilmiyordu yorulmuştum artık. Her sabah beraber işe gidip geliyorduk elimi tutuyordu ben de sesimi çıkarmıyordum. Bir akşam mesaiden sonra, “Yanıma gelir misin?” dedi. Bende tamam dedim. Cengiz’in yanına gittim. “Ebru sana olan duygularımı biliyorsun. Ben seni çok istiyorum artık” dedi. Ben sesimi çıkarmadım. O konuşuyor bense dinliyordum. Bana, “Sende beni istiyor musun?” dedi. Bende, “Hayır desem bir şey değişecek mi?” dedim. Ellerimi tuttu dudaklarıma yapıştı. Ben karşılık vermiyordum. Elleriyle eteğimi kaldırdı. Kalçalarımı okşuyordu. Sonra onu ittim ve çıktım. Kerem de daha önce şehir dışına çıkacağını söylemişti. Cengiz de Kerem’i aramış ağzından laf almak için o da şehir dışında olduğunu 3-4 gün olmayacağını söylemiş. O güne kadar Cengiz beni öpüyor ama benden karşılık bulamıyordu. Ben evde kimse yokken dekolte giymeyi çok seviyorum.

Kapıya kadar geldi
Bir akşam evde televizyon izlerken Cengiz aradı “Ne yapıyorsun” dedi. Bende televizyon seyrediyorum dedim. “Kerem ne yapıyor” dedi. Bende yalan söyleyip oda içerde uzandı dedim. Ama Kerem’in evde olmadığını biliyordu. Yine beni çok istediğini her tarafımı öpmek istediğini söylüyordu. Benim de ses tonum değişmişti. “Sende istiyorsun Ebru kabul et” dedi.
Bende hayır deyip yüzüne telefonu kapadım. 10 dakika sonra kapı çaldı. Bende komşumuz Nurten abla diye kapıyı açmış bulundum. Karşımda Cengiz vardı şok olmuştum.

Cengiz beni içeri davet etmicek misin dedi. Bende zora ki olsa da buyur ettim. Senim ne işin var dedim.

O da Kerem’in şehir dışında olduğunu biliyorum bana yalan söylemene gerek yok dedi. Telefonda neden ses tonunun değiştiğini sordu. Bende sana öyle gelmiş dedim. Bende seni istemiyorum defol git bur dan yoksa bağırım dedim. O da peki sen bilirsin dedi. Ona tam kapıyı açacakken kapıyı tuttu açmamı engelledi. Arkamdan belime sarıldı. Yapma dedikçe daha da ilerliyordu.
Boynumu öpüyordu ve yüzü çevirdi dudaklarıma yapıştı. “Ebru bu gece beni istiyor musun?” dedi. Duraksadım ve Cengiz’in dudaklarına yapıştım. Üstündeki kazağı bir çırpıda attım.
Onu yatak odasın agötürdüm. Artık ikinci kocam var ama keremi hala çok seviyorum ve bazen çok pişmanlık duyuyorum.