Aldatanlar ve aldatılanlar

Mutlu olmak için aldattım


16 Mart 2017 02:42

Oldukça güzel ve kendine bakan sarışın bir bayanım. Ömrümün neredeyse tamamı İstanbul’da geçti. Burada büyüdüğüm için tam anlamıyla İstanbul yerlisiyim diyebilirim. Yıllardır kendine uğraşacak meşgale bulmasına rağmen bir türlü mutlu olamayan birisi, ne kadar da hayat çizgisinin dışına çıksa nafile. Sonuç yine monotonluk maratonuna bağlıyor. İş hayatıyla yeni tanıştığım için bu durum beni daha da üst seviyelerde sıkmaya başlamıştı. Haftasonu tatilimi de evde periscope, twitter gibi sosyal ağ sitelerine takılarak geçiriyordum. Tabi sosyal çevre faktörümün sıfır olduğunu en başında belirtsem daha iyi anlayabilecektiniz. 3 yıldır hiçbir erkek ile beraber ilişkiye girmeme öyküm bu noktada başlıyor. Son ilişkimde oldukça büyük darbeler yedim. Ve kendimce aldığım kararda tüm erkekleri aynı kefeye koydum. Ama bazen birinin elini tutmak, ona sarılmak o kadar çok ihtiyaç vari şeyler oluyor ki yokluğunu inanılmaz derecede hissediyorsunuz.

Hayatımda bir anda iki erkek

Cinsel baskılardan kurtulma durumu zaten benim için neredeyse imkansız. Tabiri caizse bazı dönemler fazla fazla istekli oluyordum. Ama yine de iş yerinden sözde bir erkek arkadaş edinmek zorunda kaldım. Çünkü hakkımda çıkan dedikoduları durdurmak zorundaydım. Nedense erkek arkadaşımın olmaması bazılarını rahatsız ediyordu. Ahmet ile güya sevgiliydik ama ikimizin de birbirine karşı ilgisi yoktu. Sadece toplumda el ele gezmekten başka. Anlayacağınız herkes kendi hayatını yaşıyordu. O sıralarda ise mahallenin gençlerinden birisi son 6 aydır sürekli peşimde beni facebooktan bulmuş eklemiş. İsmi Ersin ama ona karşı hiçbir şey hissetmiyorum. Çünkü amaçsız, boş beleş yaşayan birisi. Her sabah işe gitmek için çıktığım binanın kapısında beni bekliyor, peşime düşüyor hatta laf attığı bile oluyor. Çok rahatsız oluyordum. Geçen hafta sonu bizimkiler Bodrum’a tatile gitmeye karar aldılar, çalıştığım yer kurumsal bir havada ve izinler konusunda çok hassas bir sistem uyguluyorlar. Yani izin alma gibi durumum olmadı. Bir haftalık, evde yalnızlık partisi başlıyordu benim için. Neyse ilk akşam biraz korkulu geçse de ikinci gün iş dönüşü kapımın önünde Ersin’i gördüm. Elinde kocaman bir çiçek ile oturmuş bekliyordu. Beni görünce resmen salak oldu, ne yapacağını şaşırdı. “Bunlar senin için” diye çiçekleri uzattı. Doğrusu böyle bir odun insandan romantik bir hareket beklemek aptallıktı ama nasıl olduysa ince düşünmüş, hoşuma gitmedi değil. Nasıl bir ruh halidir Ersin’i eve davet ettim. O kadar süre peşimden koşan adam ile ilk defa tanışıyor gibiydik.

Birden bire gelişti

Bana, “Tüm hayatını avcuma bırakabilirsin. Senden hoşlanmış olabilirim bunun için dilekçe mi vermem gerek?” gibi sözler ediyordu. Üzerimi değiştirmek için odaya gittim, taytım ve kısa tişörtümü giyip içeri geldim. Dolapta içecek bir şeyler vardı. Bizimkilerin yokluğunu fırsat bilip 35’lik viski almıştım ve Ersin ile beraber içmeye başladık. Ufaktan çakır keyif olduk. Bir an için Ersin’den öyle hoşlanmaya başladım ki resmen onu arzuluyordum, elimde cımbız ile oynarken gel kaşlarını alayım dedim. “Ne alaka” dedi. “Hadi” dedim ve dizime uzandı. Başı tam vajina bölgemdeydi, derin nefes aldığını hissediyordum. Neyse düz pozisyona geçti felan, elini dizime atmaya başladı. Geri durdum biraz. Öyle okşuyordu ki resmen üzerine atlayacak pozisyona geldim ve dizime koyduğu elini tutup gel hadi diyerek dudağına yapıştım. Çılgınlar gibi sevişmeye başladık Ersin benim artık gizli sevgilim oldu. Ahmet’i de aldatmış oldum. Gerçi umrunda olacağını sanmıyorum ama mutlu olmak için bunu yaptım.