Aldatanlar ve aldatılanlar

Mükemmel bir tatildi - 2


10 Ocak 2018 02:15

Sonra çocukların canı sıkıldı ve arkama dönüp o kişiye bir bakış attım ve gittik. Ama aklımda kalmıştı. Ertesi gün tekrar sabahtan çocuklarla parka gittik kahvaltıdan sonra, ama parka gitmeden önce resmen hazırladım. Kısa bir plaj ebisesi var onu giydim, içime de dantelli bir şeffaf tanga giydim. Resmen onun için hazırlanmıştım, parka giderken heyecanlamıştım. Yoktu böyle bir heycan, parkta o kişiyi göremedim sağıma soluma bakarken bir anda yanımda belirdi. “Günaydın” dedi şok oldum. Elim ayağım dolaştı birşey diyemedim, yutkunarak, “Günaydın” dedim. Kendini tanıttı, otel çalışanı olduğunu müşterilerin memnuniyetini sorguladığını söyledi. Bana, “Biraz konuşalım mı?” diye sordu. “Tamam” dedim bende. Ardından yanıma oturdu. Otelle ilgili sorular sordu, cevapladım. Konuşma esnasında kızım yere düştü. Koştum hemen kaldırdım yerden ama eğildiğimde etek kısa olduğu için kalçam açıldı.

Son fırsatımdı

Sanırım o da geldi yardımda sonra tekrar oturdum banka yüzüme baktı. Bende ona baktım. “Bir şey mi diyeceksiniz?” dedim. “Evet ama kızmayın sakın” dedi. Bende, “Söyleyin söz kızmayacağım” dedim. Evlisiniz biliyorum. Eşinizi gördüm. 2 çocuğunuz ama ama fiziğiniz hala harika. Biraz önce gördüğüm manzarada kalbim duracaktı nerdeyse” dedi. “Ne gördünüz ki” dedim. “Eğildiğiniz kalçanız ve kadınlığınızı tam kapatmamış. Tanganızı gördüm çok etkilendim” dedi. O bunları anlatırken resmen ben eridim bittim ama utandım. Yüzüne bakamadım, “Neyse ben kalkayım” dedim. “Yarın yine gelecek misiniz” dedi. “Evet” dedim. “Erken geleceğim” dedim ve tekrar geçtim odama ve 1 gecemiz kalmıştı tatil köyünde. Fırsat bu fırsat bir şeyler yapmam gerekiyordu ve deli gibi istiyordum. Düşüncesi bile çıldırtıyordu beni. Ama birden, “Pişman olur muydum?” Bu da vardı tüm gün nerdeyse düşündüm ve ertesi sabah oldu 07:00 gibi çıktım dışarı. Çocuklar 09:00 gibi kalkıyorlar çünkü. Dünkü giydiklerimi giydim yine baktım ki orada banka oturuyor. Benden önce gelmişti. Yanına oturdum sordum, “Neden bu kadar ilginiz çektim. Yakışıklısınız buradaki istediğiniz güzel bayanı ayarlarsınız” dedim. “İsterseniz daha sakin bir yerde konuşalım. Sonuçta evli bir bayansınız size laf gelmesini istemem” dedi.

İlk ve son kez

Odasına gidiyorduk. Hem korku hem de heyecan odaya girdik karışılıklı oturduk, konuşmaya başladık. “Sizin evli olmanız, 2 çocuğunuz olmanıza rağmen fiziğinizin korumanız ve ayrıca gözlüklü olmanız beni baştan çıkardı” dedi. Yaklaşık 15 dakika konuştuk ama hiçbir atak yoktu. Manzaraya bakmak için eğildim kollarımı ileri doğru tuttum elbisem biraz sıyrıldı ve kalçam ortaya çıktığını fark ettim ve arkamda berlirdi bir anda ve kalçamı ona dayadım eteğimi sıyırdı. Sonrası mı... İnanılmaz zevk almıştım ama pişmanda oldum bir daha da eşimi kesinlikle aldatmayı düşünmüyorum.