Aldatanlar ve aldatılanlar

Mükemmel bir tatildi - 1


09 Ocak 2018 10:51

Merhabalar buraya yazıp yazmama konusunda çok kararsız kaldım, ancak bunu anlatmalıyım. İsmimi vermek istemiyorum. Ben 31 yaşında 8 yıllık evli 2 çocuk annesi bir kadınım. Kumral 1,66 boyunda 56 kilo güzel kalçalıyım, kendime her zaman bakarım süsüme önem veririm komple vücudumu genital bölgemi epilasyon yaptırdım yani her şeyimle tertemizim. Ancak eşimde benim tam tersim evlediğim ilk zamanlarda kendine bakan yakışıklı biriydi. Daha sonra kilo aldı şişmanladı kendine bakmıyor, bana bakmıyor pis bir herif oldu. Ayrıca yatak formunda çok düştü, sadece aklına gelirse ilişkiye giriyorduk. Onda da yat gir çık boşal bu kadar sürüyordu. Hatta bir çok ilişkimizde tatmin olamıyor daha sonra tek kaldığımda çok kez kendimi tatmin etmek zorunda kalıyordum ama kesinlikle eşimi de aldatmayı düşünmedim.

Gereksiz kıskançlık

Eşim hem kendine hem de bana ne kadar bakmadığı gibi üstüne bir de çok kıskançtı son günlerde. Beni kısıtlamaya başladı. “Tayt giyme, dar pantolon giyme” diyordu. Bunları neden diyordu bilmiyorum artık. Kendine beni yakıştırmıyor da ondanmı bilemiyorum. Eşim hem bunları yapıp hem de bana ilgi göstermedikçe tam tersini yapasım geliyor, bu sefer o tayt giyme dediyse, olmadığı zaman kesin tayt giyiniyor, dışarı çıkıyordum. Evde bulamadığım ilgili dışardaki kişilerin bakışlarında buluyorum beğenerek iç çekerek bakanlar oluyor ve bu beni çok tahrik ediyordu. Neyse ben yaşadığım olayı anlatayım. Bu yaz Antalya’da bir tatil köyüne tatile gittik. Her şey dahil ben tatili çok severim. Hem çoçuklar eğlenir hem de ben spor yaparım, yüzerim, güneşlenirim yani tatilimi dolu dolu geçiririm. Eşim ise her zaman ki gibi tatil boyunca yemek yer ve uyur. Neyse ki tatilde de giyimime karışmaz. Bende tatilde güzel giyinirim hatta mavi küçük bir bikini almıştım. Onunla da çok dikkat çekiyordum. Mini elbiselerimi tatilde giyiyordum zaten. Orada herkes öyle geziyordu. Tatilin 3 günü, sabah çocukları parka götürdüm. Üstümde askılı dar bir bady, altımda ise daracık bir sarı short vardı. İçimde de tangam... Kalçam meydandaydı. O gün orda 25-26 yaşlarında birinin beni izlediğini fark ettim. Tam benim karşımdaki bankta oturdu. Beni hafif hafif süzüyordu ve de çokta yakışıklı bir gençti.

Beni dikizliyordu

Neden bu kadar dikkatini çektim o kadar güzeller arasından bende bilmiyordum. Çünkü Ruslar da var. Haklarını yemeyelim cidden çok güzel kadınlar. Ben bile ağzım açık onların güzeliğine bakıyordum. Neyse o kişi baktıkca beni hoşuma gitmeye başladı. Sonra küçük kızım kaydıraktan kayıyor, alttan ben tutuyordum ve bunun için eğiliyordum. Tam eğildiğim yerde başka bir bank vardı sonra baktım ki bana bakan kişi tam arkamdaki banka geçmiş resmen ben eğildikçe kalçalarımı izliyordu. Onu orada fark edince daha fazla eğilmeye başladım resmen tahrik olmuştum...