Aldatanlar ve aldatılanlar

Misafir geldi ama yaşananlar 2

14 Mayıs 2019 16:04

Elleriyle gözlerimi kapattı ve “Bil bakalım ben kimim?” diyerek güya şaka yapıyordu. Pantolon ve geceliğimin üzerinden de olsa o bileğim gibi cinsel organını hissettim ama ilk anda aldırmadım ve “Mehmet başka kim olabilir ki?” dedim, gözlerimi açtı. Ama arkamdan çekilmedi. Ben de bozuntuya vermek istemiyordum. Ama Mehmet biraz daha beni kendine bastırdı. Etkilenmiştim fakat yine de “Mehmet ne yapıyorsun kendine gel” dedim.

Beni çok etkilemişti

Mehmet, “Aysel hastayım sana eskiden beri. Beni çok etkiliyorsun lütfen” dedi. Ben de nasıl olsa sürtünüp bırakır arkadaşının karısıyla zorla sevişecek değil ya diye düşünüp olayı büyütmek istemedim. Mehmet’te bu kez elleriyle göğüslerimi sıkıca kavramış var gücüyle bana sarılıyordu. Çok tahrik olmuştum fakat yine de “Hadi artık tamam” dedim ve bir hamleyle elinden kurtulmaya çalıştım. Ama beni iyice mutfak tezgahına sıkıştırmıştı ve dolayısıyla kurtulamadım. “Aynur ne olursun biraz daha” dedi hiç cevap vermedim.

Eşim olanları duysa...

Birden direnmeye başladım, elinden kurtulmaya çalışıyor ve “Bırak” diye bağırıyordum. Bir hamlede beni tezgahın üzerine yatırdı. Her şey biranda olup bitmişti. Ben ağlamaya başladım ve koşarak yatak odamıza gidip kapıyı kilitleyip uzandım. Yeniden biraz uyumuşum, uyandığımda duş alıp olanları düşünmeye başladım hem çok etkileniyor hem unutmaya çalışıyordum. Akşam önce eşim eve geldi hiç bir şey belli etmedim, sonra da, ben yemek hazırlarken onlarda masaya geçmişler çay içiyorlardı eşim, “Aynur ben içki alıp geliyorum” dedi ve çıktı. Mehmet öylece oturuyordu.

Kafam çok karışmıştı

Bende ağızım yandığından akşam bol bir eşofman giymiştim. Artık masayı donatmaya başlamıştım ki, Mehmet beni çekerek kucağına oturttu. “Bırak şimdi kocam gelecek. Bu kadar şerefsizlik yetmedi mi?” dedim. Ama canım kalkmakta istemiyordu. Akşam yanıma gel. Tadı damağında kaldı. Son bir kez daha birlikte olalım” dedi. Zilin çalmasıyla ikimiz de irkildik ve kalkıp kapıyı açtım. Yemekten sonra biraz sohbet ettik ve yattık. Aklıma bugün yaşadıklarım geliyordu, yine çok etkilenmiştim ama gitmemeliydim. Kocama sarılıp uyudum ve sonraki gün de Mehmet’i uğurladık. Eşim şu ana kadar bu olayı öğrenmedi, söylemeyi düşündüm ama ne tepki göstereceğini bilemediğim için söyleyemedim. Kocama ne diyecektim ki Ne diyecektim ki kocama, “Bana zorla sahip olmak istedi. Sonrasında ben de zevk aldım. Sonra yine çağırdı ama bu kez gitmedim seni tercih ettim” mi diyecektim. Hayır bu sır artık benimle mezara kadar gitmeliydi. Hem kocam duysa kesin bu olay olacaktı. Üstelik yuvamın yıkılmasını da istemiyordum. Kocamın katil olmasını da.