Aldatanlar ve aldatılanlar

MİSAFİR GELDİ AMA YAŞANANLAR -1

09 Mayıs 2019 14:15

Selam aldatma hikayeleri okurları ben Ayşe ve yazdıklarım tamamen gerçektir yani sallamıyorum. Bana inanın üstelik sallamakla elime bir şey geçmez. Eger aradığım ilgiyi bulabilirsem daha çok anımı sizlerle paylaşacağım emin olabilirsiniz.. Ben şu an 43 yaşındayım, eşim 45 yaşında ve 20 yıllık evliyiz. Evli olduğum dönemde başımdan hala iyimi kötü mü olduğuna karar veremediğim cinsel olaylar geçti bunları birileriyle paylaşırsam rahatlayacağımı kendimi daha iyi hissedeceğimi düşündüğüm için yazmaya karar verdim. Ben 23 yaşında evlendim ve yukarıda bahsettiğim gibi 20 yıldır evliyim, 1.80 boyunda 80 kiloyum vücut ölçülerim 88/69/100 ve evlendikten sonrada kendine iyi bakan bir çift olduğumuzdan dolayı uzun yıllardır aynı kilo ve ölçülerdeyim. Genelde büyük, çıkık, şekilli popom çok dikkat çeker. Ne giyersem giyeyim onu saklayabilmem mümkün olmuyor. Ayrıca hoşumada gidiyor ama yinede bazen bazı yerlerde ortamlarda saklama ihtiyacı hissediyorum. Evliliğimizin 18 yılıydı.

Sürpriz ziyaret

18 yıl karşı karşıya komşuluk yaptığımız Mehmet ve Yasemin aradılar ve resmi işleri için 2 günlüğüne İzmir’den Ankara geleceklerini söylediler, “Biz de kalırsınız otele gerek yok” dedik. Çok iyi anlaştığımız eski komşularımızı göreceğimiz için sevinmiştik. Pazar akşamı geç saatte eşim misafirleri almaya terminale gitti ve ben beklemeye başladım. Yarım saat sonra kapı çaldı açtım eşim ve Mehmet gelmişti. Hemen, Yasemin nerede?” diye sordum. Hemen Mehmet onun işten izin alamadığını o yüzden yalnız gelmek zorunda kaldığını söyledi. Tabi üzülmüştüm.

Yasemin gelmemişti

Neyse içeriye geçip biraz sohbet ettikten sonra hadi yarın akşam görüşürüz deyip yattık, zaten saat oldukça geçti. Ben çalışmadığım için sabah uyuyacaktım fakat onların erken kalkması gerektiği için daha fazla oturamazdık. Sabah saat 10 civarında kalktım ve nasıl olsa evde kimsenin olmadığı düşüncesiyle her sabah olduğu gibi üzerimdeki kısa saten gecelikle dağınık bir şekilde elimi yüzümü yıkamak için banyoya doğru dalgın bir şekilde yürümeye başladım. Gözlerimi ovuşturarak kapıyı açıp banyoya girdim ve aniden Mehmet’i küvetin içinde çırılçıplak gördüm. Donup kaldım, kızardım... Gözümde önüne gitti o neydi öyle.

Çok şaşırmıştım

Şok olmuş bir şekilde özür dilerim deyip dönüp arkamı çıktım. Üstüm başımda dağınıktı çok utanmıştım. Hemen holdeki aynada kendime çekidüzen vermeye çalıştım. Geceliğim oldukça fazla yukarıya sıyrılmış saçım başım dağınıktı kendimi düzeltip mutfağa geçtim. Su ısıtıcıyı açtım bu sırada. Gördüklerimden oldukça etkilendiğini hissetmiştim... Su ısınmıştı kahve yapmak için tezgahın yanına geldim. Üst dolaptan kahve ve şekeri almak için uzandığım anda Mehmet aniden gelip beni arkamdan kollarıyla sardı.

 

DEVAMI YARIN

loading...