Aldatanlar ve aldatılanlar

Komşusu bir başkaymış...


12 Mayıs 2017 11:58

Merhaba adımı ve birlikte olduğum bayanın adını da vermeyeceğim. Şu an 35 yaşındayım bu olay 6 yıl önce oldu. Bu arada ben bekarım Bursa’nın bir ilçesinde yaşıyorum.Yakışıklı biri değilim ama zevkliyim sohbetim ve şehvetimle çıldırtamayacağım bayan yoktur. 2010 yılı ilkbahar aylarıydı müzik kanallarından birine mesaj attım ve bir bayan beni aradı adını hatırlamıyorum bekar olduğunu söyledi o da Bursa’danmış. Onunla sohbet etmeye başladık ve bana tutuldu sürekli arıyordu gece gündüz ve kendini bana bekar olarak tanışmıştı ve samimiyet ilerledikçe kendisininde benimla aynı ilçede yaşadığını söyledi buna inanılmaz sevindim.

Genç kız gibi heyecanlıydı

Günden güne samimi oluyorduk ve bir gün bana gizlediği bir şeyi söylemek istediğini ama bunu söylerse onu kesin bırakacağımı söyledi. Ben de bırakmamı gerektirecek bir nedense “Evet” bırakabileceğimi söyledim ve bana evli olduğunu söy-ledi ben de o an “Evet” haklısın “Ben evli bir bayanla görüşmem” dedi ve bir daha aramamasını söyleyip tele-fonu kapattım. Ama o sürekli me-sajlar atıyor sohbetimi yüreğimi çok sevdiğini ilgim ile mutlu olduğunu eşinin ona hiç ilgi göstermediğini sadece çalıştığını sohbet bile etmediklerini söylüyordu. Bende bunların olması eşini alması için geçerli bir sebep olamayacağını ifade ediyordum sürekli ama bir yandan da “Acaba olamaz mı?” diyordum evli olan o ve bunu isteyen o diye düşünmeye başladım. Ve pes ettim, “Peki görüşelim devam edelim” dedim ama hiç yüzyüze görüşmemiştik. Bu arada sohbet cinselliğe de girmeye başlamıştı bir kızları vardı ama eşiyle birlikte olmaktan mutlu olmuyordu zaten. Kısa sürüyormuş ve korunduğunu söyledi. Bende görüşmek istediğimi söyledim. Birilerinin görmesinden korkuyordu, “Peki o zaman sana geleyim” dedim, “Baştan olmaz” dedi. Ailesi ile aynı binada kalıyordu ama bir kaç gün sonra bana ateşime dayanamadı. Telefonda onu bulutların üzerine çıkarıyordum ve “Eşim işe gittikten sonra bir gün çağıracağım” dedi. Ayrıca annesinin de evde olmayacağı bir gün olmalıydı. Beni bir gün öğleden sonra aradı ve “Bir tanem saat 3’te gelir misin?” dedi. Annem çarşıya gidecek “Çocuğu da üst komşuya yollayacağım” dedi ben de kabul ettim.

Komşusu daha ateşliydi

Bu arada üst komşusu da onun gibi kapalı ve evli bir bayandı. Onunda 2 çocuğu vardı. Ben saat 3 gibi gittim alt kapıyı açtı ve hızlıca yukarı çıktım ayakkabıları da içeri alıp hemen içeri girdim. Evde yanlızdı evde açıktı tabii içeri girdik biraz sohbet ettik yanıma gelme-sini söyledim güzel değildi. Ama gelmişken mutlu etmeden gitmek olmazdı. Kanepeye oturduk ben dudaklarına yapıştım emiyordum. Dudaklarını resmen ve gözlerini açamıyordu bir elimi eteğinin altına soktum. Kanepeye uzattım dudaklarından boynuna indim. Kapının zili çaldı üst komşusu olayı biliyordu ve kıskanmış olmalı ki çocuğu erkenden yollamıştı. Ben hemen diğer boş odaya geçtim ve çocuk salona geçti o yanıma geldi ve gitmem gerektiğni söyledi. Bu arada ben diğer üst komşusu ile de arkadaşça konuşuyordum numarası vardı ben de. Müzik kanalından İstanbul’dan evli biri ile tanışmış ilişki yaşıyordu.Hatta hamile kalıp çocuk bile aldırmıştı ama fena istekliydi onunla daha çok konuşuyor ve telefonda. Beni istiyordu ben de onu istiyordum. Balık etliydi ama çok tatlıydı. Sabahtan akşama kadar konuşuyor akşamda eşi dışarı çıkınca yine konuşuyorduk. Artık sanaldan reele geçmenin gerektiği söylüyordum ama korkuyordu evinde yakalanmaktan alt komşusunun görmesinden korkuyordu. Sonunda ikna ettim ve “Tamam yarın sabah eşim 8:30’da gidiyor o gidince gel” dedi. Sabah herkes uyurken gitmek en az riskli olanıydı ve sabah 8:30’da iş yerini açtım elemanlar geldi işlerine başladı bende 8:45’te evine gittim. Alt kapıyı inip açmıştı ses çıkmasın kimse uyanmasın diye bende sessizce binaya ve onun evine çıktım. İçeri girdim ve içeri girmemle dudaklarıma öyle bir yapıştı gibi vantuz gibiydi kapıyı ayağımla zor kapatabildim.