Aldatanlar ve aldatılanlar

Komşum ve gizli ilişkimiz - 2


20 Mart 2017 01:09

Ahmet o gece yanımdan gitti. Ben de dalmıştım. Sabah saatlerinde yanıma geldi, bana sarıldı derken dayanılmaz bir istek ile dudaklarına yapıştım. O da nefes nefese dudaklarımdan öpüyordu derken beni soymaya başladı. Artık onundum. Hayatımda ilk kez isteyerek seks yapacaktım. O kadar profosyoneldi ki beni çıldırtıyordu. Her yerimi öpüyor beni delirtiyordu. Hayatımda ilk kez seks yapıyormuşum gibi haz duydum. Öyle ki, “Bana niye titriyorsun” dedi ben de “Sen işine devam et” dedim.

Ağzımın payını almıştım

Aradan yedi ay geçti kocamdan ayrıldım. Mahkeme çocuklarımı ona verdi. Ahmet ile başbaşa kalmıştım. Çok üzgün olsam da Ahmet’le olmak bana huzur veriyordu. Ahmet ile evlenmek istediğimi söylediğim zaman o buna yanaşmadı. Şok olmuştum, benimle ilgilenmiyordu. Eve gelmiyor, kafasına göre takılıyordu. İlk günlerde bir gece sonra iki sonra 3-5 derken haftada, hatta 10 günde bir eve uğruyordu. Beni aç açık bırakmıyordu. Ama benimle de ilgilenmiyordu. Sonradan akrabalarından öğrendiğim kadarıyla Ahmet zaten evliydi. Sorduğumda ise inkar etmişti. Evlenmesi konusunda artık ısrar etmiyordum. Ağzımın payını ikinci kez almıştım. Bir kez daha hüsrana uğramıştım. Artık hayattan ders almaya başladım. Kimseye tam anlamıyla bağlı kalmayacaktım. Çocuklarımı da kaybettikten sonra artık kendimi hayatın akışına bıraktım. Ne olacaksa olsun gözüyle bakıyordum. Benim de yaşama hakkım vardı. Ne vardı ki beni otogardan geri getirerek kocam hayatıma yön vermişti. İçkisi dayağı artık nefes alamıyordum. Ahmet ise beni kullanıyordu. O zaman ben de onu kullanacaktım. Onu ve başkalarını... Bir gün alışveriş yaparken Noyan ile tanıştım. İsmi yabancı olabilir, ben de şaşırmıştım ilk başta ama nazik kibar biri idi. Poşetlerimi taşımıştı. Ona isterse kahve ikram edebileceğimi söyledim o da zevkle dedi.

Herkes hayatını yaşıyordu

Nasılsa Ahmet uğramıyordu. Onu eve aldım. Oturma odasına geçti. Ben üstümü değiştireyim dedim. Sonra kahve yaparım dedim. Niyetim belliydi, oturma odası ile yatak odası yan yanaydı. Noyan kalkmış lavabo nerede diye sormak için yatak odasının kapısına kadar gelmişti. Ben de sinsice burada var gel dedim. Heyecanla içeri girmesini beklerken Noyan içeri daldı. Ben ne yapacağımı bilmeden utangaç tavırla baktım. O da yanıma yaklaştı. Birden dudaklarıma yapıştı. Öyle öpüyordu ki öpüşürken ayaklarımın yerden kesildiğini hissedebiliyordum. Sanki havalanmıştım. Beni bir güç ayakta tutuyordu. Sonra üstümdekileri sıyırmaya başladı. Beni resmen yatağa fırlattı ve üstünü çıkarmaya başladı. Ahmet beni çok yalnız bırakmıştı. Buna ihtiyacım vardı, ihtiyacımı karşıladı. Noyan’la sürekli görüşmeye başladım. Haftada bir Ahmet’le haftada 2-3 kere Noyan’la birlikte oluyorum. Hayat hikayem gerçektir. Umarım tüm kadınlar oldukları yeri iyi bilirler. Ben aldattım ama ikisi de hak ediyordu.