Aldatanlar ve aldatılanlar

Komşum ve gizli ilişkimiz - 1


19 Mart 2017 10:12

Ben hayatımda her türlü acıyı yaşamış bir kadınım. Ama artık acı bilmiyorum, hayatımı yaşıyorum. Evli iki çocuk annesi idim. Eşimle istemeyerek evlendik. Sebebini anlatmak çok uzun sürer. Kısacası ben evden kaçmıştım. Eşim bir gün gece vakti otogarda karşıma çıktı. Daha 19 yaşındaydım ve beni evine götürdü. Çok iyi niyetli idi, aramızda hiçbir şey olmadı. Daha sonra beni aileme teslim etti. Ailesiyle 2 gün sonra beni istediler ve ben de evlendim. Mecburdum. Eşim olan adamı sevmiyordum ama namus denen olaydan dolayı zorla evlenmiştim. Ailem rahatlamıştı. Evliliğimizin ilk gecesinden geçen dört senesine kadar eşimle isteyerek hiç seks yapmadım. Hatta, “Sen karımsın, bana istediğimi vereceksin” diyerek benimle tecavüz edercesine birlikte olduğu günler oldu. İnanmazsınız bu şekilde iki tane çocuğum oldu. Dışarıdan evli, mutlu bir çift gibi gözüksek de içimizde iki yabancı gibiydik. Bir gün eşim olcak adam eve yine körkütük sarhoş geldi. Her ne kadar onu sevmesem de daha önce beni dövmemişti. O gece alkol ve cinsel fantezileri ile birlikte ondan hem dayak yedim hem de resmen resmi eşimden tecavüze uğradım. Artık dayanamıyordum..

Gerçek aşkı yaşamak istiyordum

Öyle bir duruma gelmiştim ki kaçmak istiyordum o evden. Çocuklarımın biri 2, diğeri 3 yaşındaydı. Bir gün evden kaçmaya, eşimden uzakta artık neresi olursa oraya gitmeye karar verdim. Ama uygulaması çok zor derken aradan 10-15 gün geçti. Genç yakışıklı biri olan karşı komşum Ahmet ile tanıştım. Benden hoşlanmıştı. Ben ise yakışıklı olmasına rağmen kaçma derdindeydim. Onunla buluşmaya başladık. Ama günde belki yarım saat belki de bir saat fazlası yoktu. Zamanla ona alışmış, iyi niyetli biri olduğuna inanmıştım. Benim evli olduğumu bilmiyordu. Bir gün arabada otururken o yarım saatlik dilimleri bildiği için aniden dudaklarıma yapıştı. Ne olduğunu anlamadan birden göğüslerim derken beni iyiden sıkıştırdı. İlk anda tepki göstermeye çalıştım ama içimdeki o alev ve ona karşı yakınlık hissetmem beni alıkoydu. Ben de seni istiyorum dedim.

Kaçmaya karar verdim

Aklım başımdan gitmişti. Ama o gün elleşmeden başka bir şey yaşamadık. Bense hala kaçma derdindeydim. Bir gün Ahmet’e sana anlatacaklarım var dedim ve buluştuk ona her şeyi, yaşadığım her şeyi anlattım. Bana inandı ve “Seni istediğin zaman istediğin yere götürürüm. Sana aşığım ve benim ol” dedi. Ben de tamam dedim ve ertesi gün eşim işe gidince çocuklarımı da alıp Ahmet’in yanına gittim. Onun beni sevip sevmediğini böyle anlayacaktım. İlk başta başından kaynar sular döküldü ama “Seni seviyorum her şey kabulum” dedi. Ve onla beraber memleketi Artvin’e gittik. O gece yerleştik. Çocuklarımı yatırdım. Ahmet de yanıma geldi. Koyun koyuna yattık.Ona artık sırılsıklam aşıktım ama resmi nikahta eşim başka biriydi.

Devamı yarın...