Aldatanlar ve aldatılanlar

Kocasından sıkılıp bana geldi

15 Mayıs 2019 Çarşamba 12:55 | Son Güncelleme: 15 Mayıs 2019 Çarşamba 12:57

Merhaba eşimi komuşum ile aldatmak çok güzeldi diyebilirim. Güzel bakımlı seksi komşumla ilişkimi anlatmak istedim sizlere. Memur bulunan Ayşe kocasını sevmez, borçlarından dolayı hep huzursuz olurdu.Lakin kendinize ufak bir evren kurmuş benim maaşı ile geçinip gitmişti. Bu karşılaşmalar bakışmalar merhabalaşmalar sonucu az da olsa bi samimiyetimiz oldu Ayşe ile. Bir gün kocasının kredi kartı borcunun çoğaldığını eve haciz geleceğini söyleyerek bir bankadan sabit kredi çekip borcu kapatacağını, ben kendisine kefil olup olamayacağımı sordu.

Ona kefil oldum

Hiç düşünmeden, “Ben sana olurum” dedim ve kredi çekti. Borcunu da aksatmadan ödedi. Bu bizi azıcık daha yakınlaştırdı. Daha sonra bir gün ona onu sevdiğimi söyledim. Kendisi de benden hoşlandığını itiraf etti... “Benim olmanı isterim” dediğimde ise düşünmesi gerektiğini bunun fazla önemli bir karar olduğunu söyledi... En sonunda bir günü bana ulaşarak, artık benle olmak istediğini, dayanamadığını söyledi.. Bense seks gücüm yerinde olsa da, hiç beni yarı yolda bırakmasa da işimi şansa bırakmak istemedim. Hemencecik bir eczaneden seks gücü artırıcı bir tablet aldık ve bir alışveriş merkezinin önünde buluştuk. Ayşe’yi İstanbul’da kardeşimin çocuğuna bakmak için orada bulunan babamların evinde arabamla götürdüm. İçeri girer girmez evvel banyo yapmak istediğimi söyledim. Beraberce öpüşerek duşa girdik.

Sonunda amacıma ulaştım

Uzun bir süre seviştikten sonra çıplak olarak halının üzerinde öpüşmeye başladık. Ayşe ile daha daha sonra defalarca beraber olduk. Eşi ile benle yeni ilişkiden daha sonra hiç yatmadığını, zaten ondada bir takım problemler olduğundan sorun da kalmadığını söylüyordu. Bizde eşimle daha sonra bir daire satın aldık ve başka bir semte taşındık. Bu arada kardeşimin çocuğu okula başladığından babamlarda geriye gelmişlerdi. Aslında birlikte olmak için fazla çok şansımız kalmıyordu. Lakin şansım yine yaver gitti. Karım, “Çalışmak istiyorum” dedi ve bir hastanede sekreter olarak işe başladı. Oğlum ise liseye gidiyordu. Onu eve gelmeye ikna etmiştim en sonunda. Komşuların görmesinden rahatsız oluyordu.. Ben de birşey olmayacağını söyledim o da sonunda gelmeyi kabul etti.

Oğlum bizi görmüştü

Sorunsuzca beraberliğimiz devam ediyordu. Karımın işten geliş zamanı belliydi. Oğlumun da okuldan çıkış zamanlarını biliyordum. Lakin en sonunda Ayşe’nin korktuğu başına geldi. Biz yine çılgınlar gibi sevişiyorduk. Adeta kendimizden geçmiştik. Dersi olmadığı için oğlum eve erken gelmişti. İçeri girdiğinin farkına bile varmamıştık. Bir anda yatak odasını kapısı açıldı ve neye uğradığımızı şaşırdık. Alper kapıdaydı ve bizi gördü. Daha sonra bakıp odasına gitti. Bende hemen peşinden odasına gittim. Odasına gidip uzun uzun konuştuk. Sonundu oğlumu ikna edebilmiştim ama bir şartı vardı. Bir daha annesi asla aldatmayacaktım. Mecburen kabul ettim. O gün son oldu ve bir daha eşimi asla aldatmadım.