Aldatanlar ve aldatılanlar

Kocamın arkadaşını ayarttım

12 Temmuz 2019 Cuma 16:27 | Son Güncelleme: 12 Temmuz 2019 Cuma 16:29

Üniversite yaz stajı için kocam bir arkadaşının yanını ayarladı. Stajı kağıt üzerinde de yapabilecektim. Ben evde canım sıkılmasın diye 9-15 saatleri arası gitmeye tercih ettim. Staja başladım. Büro bayan dolu. Hepsi üniversiteyi bitirmiş. Benden az büyük bakımlı bayanlar. Kocamın arkadaşı Raşit kocam gibi boylu atletik biri. İnsanın dikkatini çekiyor. Raşit beyle oturduk konuştuk sohbet ettik. Benim istediğim zaman geleceğimi, geldiğimde ise odasına geçmemi diğer çalışanlar gibi olduğumu düşünmemesini misafir olduğumu düşünmemi söyledi. Yönetim şeklini öğreteceğini belirtti. Bu laflar benim koltuklarımı kabarttı. Beni patron gibi düşündürdü. Sorumlulukta yok. Birden kendime geldim. “Ne hava yapıyorsun kızım” dedim kendi kendime. Raşit’le sohbet ediyor. İş görüşmelerine katılıyorum. Bazen ters gidince kızmalarını görüyorum korkuyorum. Yemeklere gitmeye de başladık sonra. Stajdan ilk başta erken geldim yemeğimi hazırladım ama kocam yoğun çalışıp o da dışarıdan yediğinden ve onu gece 9-10’lara kadar ev beklemekten sıkıldığımdan bende eve geç gitmeye başladım.

Değişimi hemen fark etti

Ayrıca diğer çalışanlar çok şık giyinmeleri bende ne paspal kızım düşüncesi oluşturdu. Bende güzel giyineyim dedim. Ama giyecek elbisem azdı. 3-5 şey aldım. Raşit farketti yeni olduğunu beğendi. Ama sonra beni öğleden sonra bir mağazaya götürdü. İnanır mısınız 5-6 saat geçti. O mağazada hep Raşit’le birlikte beğendik. Fiyat 1000 TL deyince şaşırdım. Ne ucuzmuş. 2 gün sonra tekrar gittim başka beğendiklerimi de almaya onlarda 1000 TL tutunca öğrendim ki Raşit 4000 TL’sini kendi vermiş. Telefon ettim, “Neden yaptın” diye. “Benim beğendiklerimdi benim iş yerimde benim için giyeceksin” dedi. Ben de, “Olmaz borcum ödemek isterim” dedim. O da “Bu gece bir tanesini giy yemeğe götür beni ödeşmiş oluruz” dedi. Kabul ettim... Sonra jeton düştü. Adamın istediği olmuştu oyuna gelmiştim. Biraz hoşlantı başlamıştı. Kocamla da pek vakit geçiremediğimden. Raşit ile vakit geçirmek hoşuma gitti.

Kocamı da tersledim

Bende onun en cok beğendiği mini dekolteli elbiseyi giydim. Gögüs dekoltesi bacak sırt dekoltesi hepsi vardı. Resmen kendimi satışa çıkardım. Akşam yemeğini yedik bir bardak içki içtik. Oradan arabayla sakin birde sohbet ettik. Araba bir bira içtik. Sahilde oturmuş etrafı izliyorduk. Sonra Raşit’in bana sarılmasını istedim. Raşit’e “Üşüdüm” dedim. Raşit ne yapacağını şaşırdı. Etrafa bakındı. “Burada şal bulamayız” dedi. Ceketini getirdi. “Ben hala üşüyorum” dedim. “Senin vücudun sıcak” dedim. Raşit anladı hazırdım. Bana sarıldı. Yüzümü saçlarımı kolumu okşadı. Hiç ters tepki vermedim. İlerledikçe ilerledi. Öptü, öptü, öpüştük. Çok güzel öpüşüyordu. Elbiselerimin ip askılarıdan elbisemi indirdi. Ben tamamen çıplaktım. Raşit giyinikti. Ve az ilerde kayalık yerde sevgililer vardı. Beni arabanın yanına dayadı. Kucağına aldı. Raşit’in tam istediği pozisyonmuş herhalde resmen hayvanlaştı. Beni eve bırakti. Evde kocam merak etmiş. “Neredesin”
dedi. Ters sorunca bende kızdım. Benim kızdığımı anladı ve özür dileyip yattı.