Aldatanlar ve aldatılanlar

Kırmızı pantolonlu kıza aşık oldum


16 Mayıs 2017 09:02

Ben İstanbul’un elit semtlerinden birinde kalfa olarak eczanede çalışıyorum. Tabi elit bir yer olduğu için müşterilerimiz de öyle oluyor. Karşımızda da sıra sıra butikler var. Bu butiklerin birinde Gözde isminde bir kız çalışıyor. İşe başladığı ilk günden bu yana dikkatimi çekiyordu. Güzel, uzun boylu ve esmer bir kızdı. Zaten oldum olası esmer kızlara ilgim vardır ten renklerine bayılırım. Onu gözüme kestirmiş ne yapsam da ayarlasam diye düşünmeye başlamıştım. Onunla ne yapıp ne edip tanışmalıydım. Her fırsatta kendimi eczanenin önüne atıyor onunla karşılaşmak için fırsat kolluyordum. Ama aradan bir hafta geçmesine rağmen hiçbir ilerleme kaydedemedim. Sonra bir akşam o geldi eczaneye. Başı ağrıyormuş çok etkili bir ağrı kesici istedi. İşte o an ilk defa onunla konuşma şansı buldum.

Karşımda görünce heyecanlandım

Önce başka bir müşteri ile ilgilendim. Çünkü akşam saatiydi ve artık gelen olmazdı. Gözde’yle daha çok ilgilenmek istiyordum. Kıza resmen aşık olmuştum. O gün üzerinde kırmızı renkte bir pantolon vardı. Ben kızdan gözlerimi alamıyordum ki birden bu durumu fark etti. Onun bana bakmasıyla ben de panik oldum. O kadar elim ayağıma dolaştı ki ilaçları bile tutamadım. O da önce bana sinirli bir şekilde bakarken benim o halimi görünce gülmeye başladı. Neyse sonunda diğer müşteri gitti ve biz Gözde’yle yalnız kalma şansını bulduk. Ben hala panik haldeydim. İstediği ağrı kesiciyi ona verdim. Ama heyecandan ne yaptığımın farkında bile değildim. Ertesi gün olduğunda ben de onun bizim dükkana baktığını fark ettim. Sanırım dikkatini çekmeye başlamıştım. Artık her fırsatta dışarıya çıkıp bakışmaya başladık. Neyse lafı çok uzatmadan sadede geleyim. Artık iyice samimiyeti kurmuş ve dışarıda da görüşmeye başlamıştık.

En kısa sürede birlikte olmalıydım

Öğlen yemeklerini falan birlikte yiyorduk. Samimi olmaya başlayınca ben de ona açılmaya karar verdim ve ona aşık olduğumu söyledim. Çok heyecanlanmıştım kelimeleri ardı ardına sıralamaya başladım. O da bir kahkaha atarak sakin ol dedi. Neyse o gün orada ilişkimiz başladı. Artık el ele tutuşuyorduk, geziyorduk ama bu bana yetmemeye başladı ben ilişkimize cinselliği de katmak istiyordum. Bir gün ona akşam dışarıya çıkmayı teklif ettim. O da ailesine soracağını izin alabilirse geleceğini söyledi. Beklediğim olmuş izin almıştı. Bu gün ne yapıp edip işi cinselliğe getirecektim. Birlikte bir bara gittik ve eğlenmeye başladık. Çok fazla alkol almıştı. Sonra evi arayıp gelmeyeceğini arkadaşında kalacağını söyledi. Dünyalar benim olmuştu hemen günlük kiralık bir ev buldum ve oraya götürdüm. Daha asansörde öpüşmeye başlamıştık.

Araya mesafe ve zaman girdi

Dairenin içine adeta sevişerek girdik. Birbirimizi hiç görmeyecekmiş gibi öpüşüyor ve okşuyorduk. Kapıyı kapattım ve Gözde’yi kapıya dayadım ve sevişmeye başladık. Gözde de ben de o gece en mutlu zamanımızı geçirmiştik. Artık sık sık beraber oluyorduk. İkimiz de yaşadıklarımızdan dolayı mutluyduk. Bizimkisi seks birlikteliğiydi. Kesinlile aşk yoktu aramızda. Onunla ayrılmamız benim patronla kavga edip işten ayrılmamla olmuştu. Başka bir semtte iş bulunca eskisi kadar biraraya gelemiyorduk. Zaman ve mesafe ayrılmamıza neden oldu.